chytre małżeństwo
foto: byrdie.com

Do tej pory największą popularnością wśród Polaków w czasie niedzieli niehandlowej cieszyła się Żabka. A to za sprawą luki, o której już wszyscy dobrze wiemy, a mianowicie stworzenia „spożywczej placówki pocztowej”. Jak się okazuje niebawem nie tylko nie tylko tam będziemy mogli się udać na zakupy w niedzielę.

Przy okazji przypomnijmy, że mimo faktu, iż to Żabka większości z nas przychodzi do głowy, kiedy będziemy potrzebowali szybkich zakupów w niedzielę jest również kilka sieci, które także są przemianowane na punkt pocztowy. Są to między innymi placówki sklepów ABC czy Kaufland. Pamiętajmy również o tym, że sklepy, gdzie obsługuje sam właściciel również mogą być otwarte.

Niedziela niehandlowa: kolejna sieć uruchamia sprzedaż

W mediach pojawiła się informacja, iż kolejna sieć otwiera się dla klientów w niedzielę. Sieć sklepów Polomarket skorzysta ze wspomnianej wcześniej luki w przepisach. Jak ustalili dziennikarze portalu Wiadomości Handlowe początkowo w niedzielę działać będzie około 280 sklepów sieci Polomarket w Polsce. Docelowa jednak ma być ich więcej.

Potwierdzamy podpisanie umowy z Ruchem i uruchomienie w wybranych placówkach Polomarket usługi „Paczka w ruchu”. (…) Sklepy z opisywaną usługą czynne są siedem dni w tygodniu – czytamy w oświadczeniu biura prasowego Polomarket, które cytuje WH.

źródło: Dziennik Zachodni/Wiadomości Handlowe

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje produkt z popularnej sieci. Lepiej go nie jeść!
  2. Drastyczne zmiany na OLX. Wreszcie będziemy bezpieczni?
  3. Rząd znalazł sposób na abonament RTV. Będą gigantyczne wpływy do budżetu

Zobacz również: