Zara kurtka na jesień

Hiszpańska sieciówka Zara od wielu lat cieszy się w Polsce sporą popularnością. Niegdyś uważana była za dość ekskluzywną markę, na którą nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Od jakiegoś czasu jednak ceny są bardziej przystępne, a trafiając na różne promocje, można wyrwać bardzo dobre jakościowo, a przede wszystkim stylowe ubrania za naprawdę niewielkie pieniądze. Tak stało się i tym razem. W ofercie Zary pojawiła się kurtka na jesień, która jest wręcz rozchwytywana przez klientki.

Kurtka na jesień z Zary robi furorę

22 września rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Rzadko dla kogo jest to dobrą informacją. Chyba nie ma bardziej wyczekiwanej pory roku, niż lato, które skończyło się kilka dni temu. Kalendarz jest nieubłagany i setki tysięcy klientek już rozgląda się za jesiennymi zakupami. Hitem sprzedażowym są, co zresztą nie może dziwić, kurtki na jesień. Wszak zbliżają się nie tylko chłodniejsze noce, poranki, ale i dni. Nie warto więc czekać z zakupem na ostatnią chwilę, gdyż możemy się niemiło zaskoczyć.

Jesień postanowiła wykorzystać Zara. Hiszpańska sieciówka dość mocno postawiła na nową kolekcję, a przy tym na wyprzedaże. Panie w atrakcyjnej cenie dorwać mogą kurtkę na jesień. Co ciekawe, cieszy się ona sporym zainteresowaniem. Do tego stopnia, że klientki wymieniają się uwagami i opiniami na różnych grupach sprzedażowych w mediach społecznościowych.

kurtka na jesień zara
fot. Zara

Powyżej zaprezentowana kurtka na jesień to idealna propozycja dla Pań, które chcą wyglądać modnie, w zgodzie z aktualnie obowiązującymi trendami. Czerń i pikowany materiał mają robić furorę tej jesieni – zapowiadają styliści. 

Kurtka jest dwustronna i powstała z tkaniny hydrofobowej. Ma wysoki, oryginalny kołnierz. Wygodę zapewnia też regulowany kaptur. 

 

kurtka na jesień
fot. Zara

Kurtka to w tej chwili hit sprzedażowy

Ponadto Zara, która według naszych informacji w błyskawicznym tempie wyprzedaje tę kurtkę na jesień, informuje, że jest ona jednocześnie ocieplana termicznie, a zarazem oddychająca. To idealna propozycja na jesienne, coraz krótsze dni, a także chłodne poranki, czy wieczory.

Trzeba przyznać, że również cena, jak na Zarę nie jest jakaś kosmiczna i pewnie dlatego też w dużej mierze, klientki aż tak ochoczo sięgają po nią. Kurtka na jesień kosztuje 199 złotych. Oczywiście można poczekać na jeszcze większą wyprzedaż, ale nie oszukujmy się, przy takim zainteresowaniu, prawdopodobieństwo, że kurtka będzie jeszcze dostępna na sklepowych półkach jest niewielkie.

  1. Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? Napływają niepokojące wieści
  2. Maja Sablewska bez wstydu spuściła spodnie w dół. Widać jej gołą pupę
  3. Księżna Diana miała córkę? Amerykańskie media wskazują o kogo chodzi
  4. Cała społeczność „Rolnik szuka żony” wstrząśnięta. Historia uczestnika nadaje się na książkę
  5. Przełom! Wiemy kiedy będzie szczepionka na koronawirusa w Polsce!

Zobacz również: