Księżna Diana miała córkę?

31 sierpnia 1997 roku – ta data na trwałe utkwiła w pamięci nie tylko Brytyjczyków, ale i wielu milionów ludzi na całym świecie. Wówczas zmarła Księżna Diana, która przez wiele kobiet uważana była za ideał, wzór do naśladowania pod względem dobrych manier, a także stylu. Co jakiś czas do prasy przedostają się różne tajemnice z życia Diany. Nie ma co ukrywać, brytyjska rodzina królewska, mimo, że rozgrzewa cały świat, to bardzo dba o swoją prywatność. Jednak to, co teraz opublikowali amerykańscy dziennikarze, przebiło wszystko, co do tej pory się pojawiało w mediach. Czy Diana miała córkę!?

Szokujące ustalenia, Księżna Diana miała córkę?

Ta informacja spadła na Brytyjczyków jak grom z jasnego nieba. Wszyscy zastanawiają się, czy to kolejna, tania sensacja, której poszukują plotkarskie media, czy jednak, jak mawia powiedzenie, w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Amerykańscy dziennikarze twierdzą, że Księżna Diana miała córkę! Zdaniem tabloidu „The Globe” córka Diany ma na imię Sarah, mieszka w Stanach Zjednoczonych i dobrze zna się z… Meghan Markle. Ba, jest nawet jej przyjaciółką!

Jeśli to prawda, to jak to możliwe, że Księżna Diana i Książę Karol przez tak wiele lat zdołali ukryć swoją córkę? Sarah to zdaniem „The Globe” najstarsze ich dziecko. Czy to oznacza, że Książę William straci pierwszeństwo do tronu? Te rewelacje „The Globe” szokują tak bardzo, że aż ciężko złapać oddech, przemieszczając się po kolejnych fragmentach artykułu o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Zdaniem tabloidu Sarah wychowywana była przez lekarza, a przyszła na świat, dzięki metodzie in vitro. Nigdy nie było jej poznać osobiście Księżnej Diany. Gdy dziewczynka zaczęła poszukiwać swoich rodziców, miała otrzymywać listy z pogróżkami, by tego zaprzestała. Po wszystkim postanowiła wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie doznała spokoju.

Teraz Sarah Spencer (która ma być właśnie córką Księżnej Diany) spotkała się z Meghan Markle. Jak donosi „The Globe” kobieta, chciała ostrzec Meghan przed Księciem Karolem. Dziennikarze tabloidu nie dotarli jednak do szczegółowych informacji, co dokładnie było tematem ich rozmowy.

Jak myślicie, czy to możliwe, że Księżna Diana miała córkę i jest nią właśnie Sarah Spencer, czy to po prostu kolejny wymysł, żądnych sensacji dziennikarzy?

źródło: The Globe, Viva

Zobacz także, co grzeje naszych czytelników

Zobacz również: