Kaja Paschalska w drapieżnym wydaniu

Oj, aktorki serialu „Klan” udały się i to jeszcze jak bardzo – może pomyśleć męska część fanów najdłużej emitowanego serialu obyczajowego w Telewizji Polskiej. Wcześniej Dorota Naruszewicz, Paulina Holtz, a teraz Kaja Paschalska rozgrzewa Internautów na wyzywającym zdjęciu. Wszystko z powodu akcji #DzieńSzpilek.

Kaja Paschalska w drapieżnym wydaniu

W tym roku obchodzony jest II Ogólnopolski Dzień Szpilek. Do akcji włączyła się także Kaja Paschalska. Co ciekawe, zdjęcie wrzuciła inna aktorka „Klanu”, Paulina Holtz. Mimo to, fotka w błyskawicznym tempie obiega Internet. Jest na co popatrzeć, a to tylko sprzyja propagowaniu całej akcji. Istny majstersztyk!

Szpilki to dla większości kobiet nieodzowny element swojej garderoby. Dziś nasze Panie mają okazję nie tylko założyć buty z wysokim obcasem, ale także pomóc dzieciom chorym na raka, właśnie poprzez akcję #DzieńSzpilek. Do akcji dołączyły już największe gwiazdy polskiego show biznesu, ale to, co zrobiła Paulina Holtz zaskoczyło wszystkich. Dodała zdjęcie, na którym widoczna jest Kaja Paschalska w iście drapieżnym wydaniu. Zresztą, czy musimy się rozpisywać, skoro wystarczy popatrzeć na poniższe zdjęcie?

Tak naprawdę choć to zdjęcie do akcji #DzieńSzpilek, to wiele osób buty z wysokim obcasem może zobaczyć na samym końcu. Mimo, że zdjęcie jest w czarno-białej tonacji, to emanuje z niego naprawdę potężna dawka gorąca. 

Kaja Paschalska ma na sobie dopasowaną, świecącą suknię, która wyraźnie podkreśla jej „kształty”. Męski wzrok przyciąga z pewnością też mocno wycięty dekolt, czy wreszcie nogi, które w całej okazałości odcisnęły się na lśniącej sukience. Trzeba przyznać, że Kaja Paschalska pozuje na zdjęciu, jak rasowa modelka. Do tego jej drapieżna mina. To wszystko powoduje, że od fotografii ciężko oderwać wzrok. I tak, jak już nadmieniliśmy, sprzyja propagowaniu akcji #DzieńSzpilek. Ze strony Pauliny Holtz to wręcz istny majstersztyk!

Przy okazji chcielibyśmy Was zapytać, czy jesteście fanami serialu „Klan”? A może trafiliście do nas przypadkiem? Dajcie znać w komentarzu, będzie nam niezmiernie miło!

Pozostałe newsy

Zobacz również: