Jak mieszka Krzysztof Jackowski?

Za każdym razem, kiedy słyszymy słowo jasnowidz, pierwsza osoba, która staje przed naszymi oczami to Krzysztof Jackowski. Nie może to dziwić, bowiem Jasnowidz Jackowski to najbardziej popularny wizjoner w Polsce. Nikt nie wywołuje tylu emocji i nie może pochwalić się tyloma przepowiedniami, co jasnowidz, pochodzący z małego Człuchowa. Tym razem skoncentrujemy się na czymś innym, niż na jego przepowiedniach. Pokażemy Wam, jak mieszka Jackowski, który oprowadził kamerę po swoim, trzeba to przyznać, klimatycznym domu.

Jak mieszka Jasnowidz Jackowski? 

Przeglądając Internet zapewne nie raz natrafiliście na wizje Jasnowidza Jackowskiego. Jedne może przeraziły, a drugie rozbawiły do łez. Wszak Krzysztof Jackowski wywołuje wiele skrajnych emocji, z czym nawet sam się nie skrywa.

Tylko w ostatnich dniach informowaliśmy o jego przepowiedniach: co wydarzy się w Polsce w najbliższym czasie oraz sytuacji, która będzie miała miejsce w listopadzie. Tym razem jednak odpocznijmy nieco od wizji Jackowskiego, a zobaczmy inną ciekawostkę. Otóż to, jak mieszka Krzysztof Jackowski.

W mieszkaniu Jackowskiego widać klimat i styl. Widać też, że lubi on postawić na oryginalność. Uwagę przykuwa zwłaszcza kilka elementów wystroju wnętrz. Co Wam się najbardziej spodobało?

Wizjoner Jackowski swoją popularność zyskał na głośnych sprawach, w których niejednokrotnie pomagał policji odnajdować osoby zaginione. Choć niekiedy policja podważała jego sukcesy, to sam Krzysztof Jackowski wiele razy chwalił się licznymi dyplomami, podziękowaniami, czy wyróżnieniami. Od jakiegoś czasu wizjoner z Człuchowa koncentruje się jednak na innych kwestiach. Niemalże całą (o ile w ogóle nie całą) swoją moc przeniósł do Internetu, w którym dostrzega spory potencjał.

Jasnowidz Jackowski regularnie spotyka się ze swoimi fanami na swoim oficjalnym kanale na platformie Youtube. To tam, dywaguje na temat obecnych wydarzeń na świecie, czy w Polsce, a także przeprowadza wizje na żywo, które trzeba przyznać, są czymś specyficznym i oryginalnym. Zazwyczaj Jackowski widzi wszystko w czarnych barwach, aczkolwiek kilka razy, z jego przepowiedni zapachniało optymizmem.

Czy śledzicie na bieżąco Krzysztofa Jackowskiego i wierzycie w jego nadprzyrodzone umiejętności? A może, tak jak twierdzi część jego obserwatorów, Jackowski dostarcza dobrą zabawę i mnóstwo śmiechu? 

Zobacz najnowsze wiadomości z Polski i ze Świata

Zobacz również: