Marta Manowska

Wielbiciele Marty Manowskiej są poważnie zaniepokojeni. Czyżby ich ulubienica straciła posadę w TVP? Dziennikarka niebawem zniknie z popularnego programu stacji? 

Jakie są plany zawodowe Marty Manowskiej?

Z pewnością Marta Manowska jest jedną z najbardziej znanych twarzy TVP. Dziennikarka od lat prowadzi kilka hitów stacji. Warto wspomnieć chociażby o: „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, czy „The Voice Senior”.

Kobieta znana jest nie tylko ze swojego profesjonalizmu, ale też ogromnej życzliwości i empatii w stosunku do uczestników. Już niejednokrotnie byliśmy świadkami jak Marta Manowska płakała po śmierci osób poznanych przy produkcji programów TVP.

Tymczasem jak grom z jasnego nieba pojawiła się wiadomość, iż wkrótce nastąpi zmiana prowadzącej „The Voice Senior”. Czy to oznacza, że Marta Manowska straciła posadę w show? Dziennikarki nie zobaczymy więcej w tym programie?

Dodajmy, iż zachowanie samej Manowskiej także daje do myślenia. Gwiazda telewizji usunęła nazwę programu ze swojego opisu na Instagramie. Oczywiście taki krok kobiety tylko nasilił plotki.

Dziennikarze jednego z kolorowych portali postanowili zwrócić się o komentarz bezpośrednio do TVP. Media wystosowały zapytanie dotyczące przyszłości Marty Manowskiej.

Rzecznik stacji przesłał oświadczenie w tej sprawie. „W jutrzejszym „Pytaniu na śniadanie” ujawnimy, kto poprowadzi „The Voice Senior” i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej” – napisał przedstawiciel telewizji publicznej.

Z pewnością taka odpowiedź tylko podsyciła krążące w sieci doniesienia. Niewątpliwie w muzycznym talent show dla seniorów szykują się zmiany. Jednak na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać.

źródło: Plejada

Zobacz również: