Jasnowidz Krzysztof Jackowski straszy listopadem

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił już chyba wszystkich do zdolności przewidywania przyszłości. Dla jednych to autorytet w dziedzinie jasnowidzenia, a inni wręcz kpią z niego na łamach portali internetowych, czy mediów społecznościowych. Jasnowidz Jackowski od wielu lat udowadnia jednak, że jak mało kto, potrafi z wysoką skutecznością przewidywać to, co wydarzy się w najbliższym, czy bardziej odległym czasie. Niestety, ale jego najnowsza wizja nie napawa optymizmem, by nie powiedzieć wprost, że przeraża i rzuca blady strach na wielu Internautów.

Krzysztof Jackowski przekazał wstrząsającą wizję

Już od dość długiego czasu Krzysztof Jackowski spotyka się z Internautami na popularnej platformie Youtube, gdzie regularnie uruchamia transmisje wideo. Podczas nich opowiada o swoich odczuciach co do obecnych wydarzeń na świecie, czy przeprowadza także wizje. Często też wchodzi w bezpośrednią interakcję ze swoimi fanami, odpowiadając na ich pytania.

Nie inaczej było i tym razem. Wszystko wyglądało jak zawsze, aż nadszedł moment, w którym Jasnowidz Jackowski postanowił spróbować przewidzieć to, co wydarzy się w najbliższym czasie. Jego słowa wstrząsnęły dosłownie wszystkimi, którzy śledzili transmisję wideo. Można to dostrzec w pojawiających się komentarzach. Ludzie prosili o więcej szczegółów wizji, ale Krzysztof Jackowski ograniczył swoją przepowiednię tylko do kilku słów. To wystarczyło, by na wszystkich padł blady strach. 

Obawiam się, że działania zbrojne na świecie zaczną się jeszcze w tym roku. Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc, od którego bardzo dużo będzie zależało – powiedział wprost Krzysztof Jackowski.

To już nie pierwszy raz, kiedy Jasnowidz Jackowski porusza temat III wojny światowej. Temat ten powtarza jak mantrę od kilku lat, przez co, przez wielu był dosłownie wyszydzany. Jasnowidz pozostaje jednak przy swoim i ostrzega Polaków.

Szczepionka na koronawirusa nie tak prędko? Właśnie wstrzymano prace

(…) w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego, związanego z tym, co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości. To, czym was straszyłem od kilku lat i ustawiałem to na 2020 rok. Dla mnie nie ma wątpliwości, że jest to na rzeczy i musimy się przygotować – kontynuował przerażającą wizję Krzysztof Jackowski.

Co sądzicie o Jasnowidzu Jackowskim? Czy uważacie, że jego wizje się spełnią? Ze swojej strony mamy nadzieję, że tym razem wizjoner z Człuchowa nadzwyczajnie w świecie się pomyli.

Weekend w Polsce. Najlepsze pomysły i miejsca na spędzenie wolnego czasu

Zobacz również: