Monika Zamachowska na pięknym tarasie

Monika Zamachowska to znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Mimo, że Zamachowska pierwsze sukcesy świętowała, zanim media społecznościowe stały się tak ważne, to gwiazda nadąża za aktualnymi trendami. Regularnie sprawuje pieczę nad swoim kontem na Instagramie, gdzie właśnie pojawiły się zdjęcia z przepięknego tarasu. Co ciekawe nie należy on do Zamachowskiej, lecz do jej mamy. Mimo wszystko, i tak ciężko oderwać wzrok!

Monika Zamachowska pokazuje taras

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tarasu mamy Moniki Zamachowskiej. Trzeba przyznać, że widoki powalają na kolana. Zwłaszcza, kiedy pod uwagę weźmiemy fakt, że prawdopodobnie za tym dziełem stoją Monika Zamachowska i jej mama.

[ngg src=”galleries” ids=”6″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]„Prace ogrodnicze u Maman uważam za zakończone. Z wrzośców jestem dumna, ale też z begonii, które są dziełem Mamy. Przy tych oleandrach i bougainvilli prezentują się, moim skromnym zdaniem, wyśmienicie.Kocham ten maminy taras, choć jest niedużo większy od mojego balkonu.A do salonu nabyłam potężny skrzydłokwiat i tę śliczną paprotkę.Dzisiaj obiad z rodziną. Doniosę Wam, co słychać na wrocławskim rynku. Sobota niech się nam zarumienia” – napisała na swoim Instagramie Monika Zamachowska.

Zamachowska na wielkie wody szklanego ekranu wypłynęła w TVP. Monika Zamachowska z telewizją publiczną była związana przez kilkadziesiąt lat. Na stałe w pamięć telewidzów zapadły takie programy z jej udziałem, jak Europa da się lubić, czy Pytanie na śniadanie. Jest żoną popularnego aktora, Zbigniewa Zamachowskiego. A o olbrzymiej popularności Zamachowskiej świadczy także zaproszenie do Tańca z Gwiazdami, które zresztą przyjęła i swoim tańcem cieszyła oczy telewidzów.

Weekend w Polsce. Najlepsze pomysły i miejsca na spędzenie wolnego czasu

To zresztą nie jedyne programy, z których dała się zapamiętać Monika Zamachowska. A Wy, z czym kojarzycie ją najbardziej? Niegdyś chodziło takie powiedzenie, że strach otwierać lodówkę, bowiem i stamtąd może wyskoczyć Zamachowska. Niemniej jednak w jej przypadku był to komplement, bowiem niemalże od początku swojej kariery Zamachowska jest uwielbiana przez telewidzów.

Zobacz również: