Maciej Dowbor pod prysznicem

Do tej pory wydawało się, że Maciej Dowbor cieszy się wszechobecną sympatią. W końcu zarówno on, jak i jego ukochana, Joanna Koroniewska to para jak z obrazka, a słynne „Domówki u Dowborów” cieszą się gigantyczną popularnością. Teraz jednak można odnieść inne wrażenie. Fani dosłownie „przejechali się” po Dowborze, kiedy ten zrobił zdjęcie pod prysznicem z… psem. Tych komentarzy nie da się już wymazać.

Maciej Dowbor pod prysznicem z… psem

Maciej Dowbor to człowiek, artysta wielu talentów. Do tej pory brylował głównie na szklanym ekranie, ale od pewnego czasu dał się poznać także jako prawdziwa gwiazda social mediów. Teraz jednak wydaje się, że… przeholował. Takie wrażenie można odnieść spoglądając na komentarze jego fanów. A wszystko przez… zdjęcie pod prysznicem… z psem. Fotka właśnie wylądowała na Instagramie Dowbora, a fani, dosłownie nie zostawili na nim suchej nitki.

Nie wiadomo, co Maciej Dowbor chciał osiągnąć fotką. Była ona poniekąd zaproszeniem na kolejną „Domówkę u Dowborów”. Wydaje się jednak, że Dowbor chciał zapewne zażartować, bowiem przyzwyczaił do dużego dystansu i dobrego poczucia humoru. To jednak nie spodobało się jego fanom. Reakcja internautów jest zaskakująca. Najpierw jednak zobacz zdjęcie, a pod nim przeczytaj komentarze.

Tym razem Dowborowi się oberwało

„To sprawa dla TOZu… (Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – dod. red.)”, „Biedna”, „Odpowiadam na pytanie kto jest bardziej nieszczęśliwy , odpowiedź brzmi PIES”, „Znam ten wzrok, który woła : ratunku….”, „Biedny pies…” – komentują fani, widząc minę psa na zdjęciu, które pod prysznicem wykonał Maciej Dowbor. 

Jak myślicie, czy takie komentarze to przesada i wyolbrzymianie problemu, którego tak naprawdę nie ma (co zauważają niektórzy fani), czy rzeczywiście Dowbor, chcąc być śmiesznym, tym razem pojechał za grubo?

  1. Katarzyna Cichopek rozpala zmysły. Wszyscy patrzą tylko w jedno miejsce
  2. Tak wygląda jedzenie w jednym z polskich szpitali. Trzymajcie się krzeseł
  3. Sprawdź które owoce mają najwięcej witamin. Cytryny, banany a może awokado?
  4. Margaret na wyzywającym zdjęciu. Pokazała i napisała za dużo?
  5. Ala Tracz kandydatką na Eurowizję Junior. Posłuchaj piosenki 10-latki i dowiedz się kim jest

Zobacz również: