Katarzyna Cichopek

Znana i lubiana przez wszystkich aktorka Katarzyna Cichopek dała się poznać jako jedna z najaktywniejszych gwiazd w social mediach. Co tu dużo mówić, Kinga z „M jak miłość” dzieli się ze swoimi fanami nie tylko życiem zawodowym, ale też lwią częścią życia prywatnego. Dlatego też na jej Instagramie znaleźć możemy między innymi fotki z rodzinnych wypadów, czy to, co porabia w wolne dni. Tym razem Kasia kapryśną pogodę postanowiła wykorzystać na czytanie książki. Jednak nie to przykuło największą uwagę. Po tym, jak Cichopek rozłożyła się wygodnie na łóżku, wszyscy patrzą w jeden punkt na zdjęciu.

Katarzyna Cichopek znów rozpala zmysły

„Pogoda za oknem sprzyja ciepłym swetrom, czytaniu książki i błogiemu lenistwu” – napisała wprost na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek. Jednak to nie wpis, a zdjęcie przykuło największą uwagę. Kinga z „M jak miłość” owszem, ma na sobie gruby sweter, ale zdaje się, że nie ma biustonosza. Dlatego też, to w połączeniu z przybraną na łóżku pozą powoduje, że możemy podziwiać głęboki dekolt gwiazdy. 

Wspomniane przez nas zdjęcie Katarzyny Cichopek możecie zobaczyć poniżej. Ostrzegamy, długotrwałe patrzenie w jeden punkt może powodować problemy ze wzrokiem… 🙂

„Śliczne zasłony Kasiu, ale ciężko skoncentrować się na nich…”, „Wcale się nie obrażam, że zgubiłaś gdzieś stanik”, „Piękna jak zwykle”, „Ajć kusząco <3>” – czytamy w komentarzach po których wyraźnie widać, że Katarzyna Cichopek rozgrzała niektórych niemalże do granic wytrzymałości.

  1. Sprawdź które owoce mają najwięcej witamin. Cytryny, banany a może awokado?
  2. Wygrałbyś w „Milionerach”? Z pozoru proste pytanie sprawiło uczestnikowi sporo kłopotów
  3. Zara przygotowała bombę. Kurtka na jesień jest rozchwytywana przez klientki
  4. Ala Tracz kandydatką na Eurowizję Junior. Posłuchaj piosenki 10-latki i dowiedz się kim jest
  5. Policja przestrzega. Chwila nieuwagi i możesz stracić wszystkie pieniądze, to nie przelewki

Zobacz również: