Łukasz Szumowski koronawirus
Łukasz Szumowski, fot. Youtube

Kilkanaście godzin temu media obiegła informacja o tym, że Łukasz Szumowski jest zakażony koronawirusem. Były Minister Zdrowia, według informacji Super Expressu zakaził się w Polsce, ale sam nie jest pewien, gdzie mogło do tego dojść. Teraz tabloid „złapał” Szumowskiego jak wyjeżdża na zakupy do miasta. Na pierwszy rzut oka może to wydawać się niepoważne, ale warto przyjrzeć się sprawie, nim ktoś rzuci oskarżenia w kierunku byłego szefa resortu zdrowia.

Łukasz Szumowski dlatego udał się na zakupy do miasta

Dzisiaj internauci mogą być zaskoczeni publikacją Super Expressu, według której Łukasz Szumowski wybrał się samochodem na zakupy. Przecież dopiero co media, a także „Superak” informowały o tym, że były Minister Zdrowia został zakażony koronawirusem.

Okazuje się, że Łukasz Szumowski opuścił swój dom, bowiem jest już… zdrowy. 

„Miałem COVID, ale jestem już zdrowy (…) Najgorsze minęło ” – przyznał były Minister Zdrowia, cytowany przez Super Express.

Na zdjęciach opublikowanych na portalu se.pl widać, jak Łukasz Szumowski wraca prywatnym samochodem z zakupów. W jego rękach da się dostrzec m.in. karmę dla psów. Dlatego też fotki tak bardzo zdenerwowały internautów, którzy zaczęli twierdzić nawet, że Szumowski łamie zasady kwarantanny. Warto zdementować te informacje, bowiem, jak podkreśla Super Express, Łukasz Szumowski dołączył już do grona ozdrowieńców. 

Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia, którym jeszcze całkiem niedawno kierował Łukasz Szumowski, poinformowało o 1326 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Oznacza to, że w Polsce na COVID-19 zachorowało już łącznie blisko 90 tysięcy osób. Największe ogniska odnotowano dzisiaj w województwach: małopolskim, mazowieckim oraz pomorskim. Adam Niedzielski czyli obecny Minister Zdrowia już poinformował o zaostrzeniu strefy żółtej i czerwonej. Już niedługo, w żółtych strefach będziemy zobowiązani do zasłaniania nosa oraz ust także w otwartych przestrzeniach.

  1. Maciej Dowbor zbulwersował internautów. Dodał zdjęcie pod prysznicem z psem
  2. Ala Tracz kandydatką na Eurowizję Junior. Posłuchaj piosenki 10-latki i dowiedz się kim jest
  3. Sprawdź które owoce mają najwięcej witamin. Cytryny, banany a może awokado?
  4. Tak wygląda jedzenie w jednym z polskich szpitali. Trzymajcie się krzeseł
  5. Druga fala koronawirusa już trwa. „Jesień będzie znacznie gorsza niż wiosna”

Zobacz również: