Żora Korolyov
foto: Instagram/zorakorolov

Wielokrotny uczestnik „Tańca z gwiazdami” nie żyje od blisko 9 miesięcy. Dziennikarze postanowili zobaczyć jak wygląda w tej chwili miejsce wiecznego spoczynku Żory Korolyova. Widok grobu tancerza powoduje, że łzy cisną się do oczu.

Żora Korolyov odszedł niespodziewanie

Bez wątpienia nagła śmierć 34-letniego artysty była wielkim szokiem dla wszystkich. Najbardziej cierpieli bliscy Korolyova. Aczkolwiek smutek dotknął też fanów tancerza. Tym bardziej, że mężczyzna uchodził za niezwykle ciepłą i życzliwą osobę. Ludzie cenili go nie tylko za profesjonalizm, ale także za optymizm, którym zawsze emanował.

Przypomnijmy, iż Żora Korolyov zasłabł w domu dosłownie chwilę przed wyjściem na trening. Niestety natychmiastowa pomoc, najpierw bliskich, a później ratowników medycznych, nie pomogła. Uczestnik „Tańca z gwiazdami” zmarł 21 grudnia 2021 roku.

Dziennikarze jednego z kolorowych dzienników postanowili sprawdzić, czy pamięć o mężczyźnie jest nadal żywa. Z tego powodu udali się na Cmentarz Północny w Warszawie, gdzie spoczął Żora Korolyov.

Trzeba przyznać, że to co przedstawiciele mediów zastali na miejscu porusza. Niewątpliwie rodzina oraz przyjaciele dbają o grób artysty. Pomimo upływu czasu, nikt nie zapomniał o utalentowanym tancerzu. W miejscu jego wiecznego spoczynku regularnie pojawiają się nowe znicze i świeże kwiaty.

Trzeba przyznać, że mogiła, w której spoczął Korolyov jest bardzo skromna. Mimo tego całość wygląda estetycznie i schludnie. W oczy rzuca się także drewniany krzyż oraz wzmocnienia z desek. Wszystko razem tworzy spójną całość. Tak jak już wspomnieliśmy, grób ozdabia kilka wiązanek kwiatów oraz duże znicze.

Ten widok poruszył dziennikarzy. „Serce pęka! Ten widok wywołuje łzy” – napisano pod zdjęciem przedstawiającym grób tancerza.

źródło: Super Express

Zobacz również: