Wystarczył jeden gest Meghan Markle

Nic tak bardzo nie interesuje Internautów, jak brytyjska rodzina królewska. Zainteresowanie spotęgowało się jeszcze bardziej w ostatnich tygodniach, kiedy to co rusz wypływają nowe plotki o Meghan Markle, Księżnej Kate, czy Księciu Harry’m. Dziś skupmy się na Meghan, bo to o niej rozpisują się wszystkie brytyjskie portale. Chodzi o film, który pojawił się w sieci i prawdopodobnie ujawnił wielki sekret Markle.

Meghan Markle przypadkiem zdradziła wszystko?

Meghan Markle znalazła się pod ostrzałem spekulacji ze strony Internautów. Powodem tego jest rzekoma ciąża, w której ma być ukochana Księcia Harry’ego. Czy coś jest na rzeczy? Zdaniem Internautów, a także brytyjskich tabloidów, jak najbardziej! A wszystko ma potwierdzać najnowsze nagranie, które dopiero co trafiło do Internetu.

Książę Harry i Meghan Markle nagrali krótki filmik w swoim ogrodzie, aby pogratulować laureatom rankingu najbardziej wpływowych ludzi magazynu „Time”. Jednak to nie gratulacje zwróciły największą uwagę Internautów. Wszyscy spoglądają na Meghan, a konkretniej rzecz ujmując, na jej zachowanie.

2-minutowy filmik możecie zobaczyć poniżej. Czy widzicie na nim, że „coś” jest nie tak? Jeśli nie, to zobaczcie pod filmem, co takiego dostrzegły brytyjskie tabloidy, a także Internauci na Wyspach.

Słychać coraz mocniejsze plotki o ciąży Meghan Markle. Wszyscy są już niemal pewni, że żona księcia Harry’ego spodziewa się kolejnego dziecka i brytyjska rodzina królewska wkrótce się powiększy. Dlaczego tak twierdzą? Plotki pojawiły się już jakiś czas temu, ale teraz osoby bacznie śledzące rodzinę królewską skoncentrowały swoją uwagę na sposobie, w jakim siedzi Meghan Markle. Ich zdaniem usiadła tak celowo, aby zasłonić coraz większy brzuszek. 

Jak myślicie, czy coś jest na rzeczy?

Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie

 

Zobacz również: