Meghan Markle pod ostrzałem. Wystarczył jeden gest, by prawda wyszła na jaw

0
Wystarczył jeden gest Meghan Markle

Nic tak bardzo nie interesuje Internautów, jak brytyjska rodzina królewska. Zainteresowanie spotęgowało się jeszcze bardziej w ostatnich tygodniach, kiedy to co rusz wypływają nowe plotki o Meghan Markle, Księżnej Kate, czy Księciu Harry’m. Dziś skupmy się na Meghan, bo to o niej rozpisują się wszystkie brytyjskie portale. Chodzi o film, który pojawił się w sieci i prawdopodobnie ujawnił wielki sekret Markle.

Meghan Markle przypadkiem zdradziła wszystko?

Meghan Markle znalazła się pod ostrzałem spekulacji ze strony Internautów. Powodem tego jest rzekoma ciąża, w której ma być ukochana Księcia Harry’ego. Czy coś jest na rzeczy? Zdaniem Internautów, a także brytyjskich tabloidów, jak najbardziej! A wszystko ma potwierdzać najnowsze nagranie, które dopiero co trafiło do Internetu.

Książę Harry i Meghan Markle nagrali krótki filmik w swoim ogrodzie, aby pogratulować laureatom rankingu najbardziej wpływowych ludzi magazynu „Time”. Jednak to nie gratulacje zwróciły największą uwagę Internautów. Wszyscy spoglądają na Meghan, a konkretniej rzecz ujmując, na jej zachowanie.

2-minutowy filmik możecie zobaczyć poniżej. Czy widzicie na nim, że „coś” jest nie tak? Jeśli nie, to zobaczcie pod filmem, co takiego dostrzegły brytyjskie tabloidy, a także Internauci na Wyspach.

Słychać coraz mocniejsze plotki o ciąży Meghan Markle. Wszyscy są już niemal pewni, że żona księcia Harry’ego spodziewa się kolejnego dziecka i brytyjska rodzina królewska wkrótce się powiększy. Dlaczego tak twierdzą? Plotki pojawiły się już jakiś czas temu, ale teraz osoby bacznie śledzące rodzinę królewską skoncentrowały swoją uwagę na sposobie, w jakim siedzi Meghan Markle. Ich zdaniem usiadła tak celowo, aby zasłonić coraz większy brzuszek. 

Jak myślicie, czy coś jest na rzeczy?

Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ