Największe piersi powiększenie

ZOBACZ ZDJĘCIA. Leia Parker to 25-latka, którą zna niemal cały Internet na Wyspach Brytyjskich. Brytyjka to popularna modelka, która otwarcie przyznaje, że przeszła aż 10 operacji powiększających piersi. Teraz, jak pisze Daily Mirror kobieta zaczyna żałować swojej decyzji. Olbrzymi biust przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu. 

Po 10 operacjach powiększania piersi ma dość

Operacje powiększania piersi stają się coraz modniejsze na całym świecie, w tym także w Polsce. Problem jednak pojawia się wtedy, kiedy ktoś „zachłannie” chce poprawić to, czym obdarzyła go natura. Wydaje się, że właśnie tak było w przypadku Lei Parker, która przeszła aż 10 zabiegów powiększających biust.

25-letnia Brytyjka postanowiła wszczepić sobie implanty w rozmiarze 32NN. Zapewne rozmiar ten niewiele Wam powie, ale wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia, by zobaczyć, jaki „ciężar” musi obecnie dźwigać Leia Parker. Prawdopodobnie to największe piersi na całym świecie.

Największe piersi na świecie to spory problem

Teraz jednak wygląda na to, że kobieta żałuje powiększenia piersi. Jak sama przyznała, aż tak potężny rozmiar biustu przeszkadza jej w codziennych czynnościach. Nawet te najprostsze zadania, jak kierowanie samochodem sprawiają jej sporo kłopotów.

„Nie mogę biegać, bo bolą mnie plecy i ramiona” – przyznała Leia. Nie ma się co dziwić, bowiem aż tak duże piersi to olbrzymi rozmiar, który codziennie obciąża kręgosłup. Zdecydowała się też na jeszcze kilka szczerych wyzwań. „Śpię ze specjalną poduszką dla kobiet w ciąży (…) Nie mogę prowadzić auta” – mówi uczciwie Brytyjka.

Jak widać, Leia postawiła na karierę modelki i olbrzymią rozpoznawalność na całym świecie, niestety, ale kosztem zdrowia. Wygląda na to, że już zaczyna tego żałować. Choć wprost nie przyznała, że aż takie powiększenie piersi było błędem, to zaczyna zastanawiać się, czy nie zmniejszyć biustu.

„Po zakończeniu kariery modelki chyba zmniejszę biust. Nie chce, żeby moje dzieci odbierały mnie negatywnie. Na razie oszczędzam jak najwięcej pieniędzy na przyszłość” – mówi szczerze Leia Parker, która posiada chyba… największe piersi na świecie.

źródło: Daily Mirror, Instagram

Zobacz inne treści z naszego portalu

Zobacz również: