Justyna Żyła

Justyna Żyła stawia coraz śmielsze kroki w świecie show-biznesu. Wszystko rozpoczęło się od jej głośnego rozstania z mężem – skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Mocne wywiady, udział w Tańcu z Gwiazdami, a obecnie brylowanie na Instagramie. Tak Justyna prowadzi swoją karierę. Trzeba przyznać, że przyciąga uwagę setek tysięcy osób. Chyba nie będzie zbytnią przesadą napisanie, że z szarej myszki przerodziła się w jedna, z pierwszoplanowych postaci polskiego show-biznesu. Teraz Justyna znów rozgrzała Internet. Zapowiada metamorfozę swojego wyglądu, a pierwsze efekty już poznaliśmy.

Zobacz metamorfozę Justyny Żyły

Choć Justyna Żyła i Piotr rozstali się już jakiś czas temu, to burzliwe rozejście wciąż „grzeje” Internautów. Wszystko za sprawą komentarzy, którymi co jakiś czas Justyna dolewa oliwy do ognia. Wszyscy pamiętamy, jak zarzucała Piotrowi, że ten zamiast interesować się dziećmi, ugania się za kolejnymi kobietami. Padły też oskarżenia o liczne zdrady. Tym razem wygląda na to, że Justyna Żyła postanowiła nieco odpuścić i zamiast na Piotrze, skoncentrować się bardziej na sobie.

Na Instagramie zapowiada metamorfozę swojego wyglądu. Ba, Justyna wykonała już pierwszy krok. Odwiedziła salon fryzjerski, gdzie dokonała ostrego „cięcia”. Efekty możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, które sama Justyna Żyła opublikowała na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Na jej social mediach pojawiło się także nagranie, gdzie Justyna, z wyraźną dumą prezentuje swoją nową fryzurę. Jak myślicie, czy to zmiana na plus, czy raczej na minus? Jednego jej nie można odmówić, a mianowicie odwagi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Metamorfoza ❤️ @fryzjernia_cieszyn , @hairlove_by_ann @hairtalkpoland

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Internauci nie tylko komentują nowy wygląd Justyny, ale też zastanawiają się, co będzie kolejnym krokiem. Wszak sama napisała, że to dopiero początek metamorfozy. Złośliwi twierdzą, że Justyna Żyła podda się operacjom plastycznym, by poprawić sobie co nieco. Abstrahując od domysłów, już wkrótce Justyna sama powinna pochwalić się swoimi planami. 

Zobacz również: