Sławomir i Kajra jako policjant i pojmana

Sławomir i Kajra to gorąca para nie tylko polskiej sceny muzycznej, ale i całego, krajowego show-biznesu. Sławomir Zapała na wielkie wody wypłynął dzięki utworowi „Miłość w Zakopanem”. Choć większość fanów kojarzy Zapałę właśnie tylko z tą piosenką, to nie przeszkodziło mu to absolutnie w zrobieniu wielkiej kariery. Dziś rozpoznawalny jest niemal przez każdego Polaka i Polkę. Dlatego też, zdjęcie, które dodał na Instagram wywołało sporo emocji. Czy jego ukochana, Kajra lubi rzeczywiście brawurową jazdę?

Kajra i Sławomir na zdjęciu, które bije rekordy popularności

Na Instagramie Sławomira Zapały z reguły dzieje się bardzo dużo. Nic jednak nie wywołało aż takich emocji, jak ostatnie zdjęcie. Zapała przebrany w strój policjanta, niczym rasowy mundurowy, skuł swoją żonę. Fotkę opatrzył krótkim podpisem: „Cześć tu Sławomir. Żona lubi brawurową jazdę. Staram się to kontrolować”.

Czy rzeczywiście Kajra lubi przekraczać dozwoloną szybkość? Niektórzy fani żartują na Instagramie, że Sławomirowi chodziło o coś zupełnie innego, a co, to pozostawmy w sferze domysłów.

Niemniej jednak, jedno nie ulega wątpliwości. Zarówno Sławomir, jak i Kajra doskonale wiedzą, jak podsycić atmosferę wokół własnych osób. Świetnie poruszają się także po kwestiach kostiumów – nie tylko na zdjęciu, gdzie symulują policyjne zatrzymanie. Lecz także w przebraniach, czy scenerii, które na ich koncertach stoją na najwyższym poziomie. Z pewnością para cieszy się z poluzowania obostrzeń w sprawie koncertów i już nie może doczekać się spotkania z fanami.

„Sławek tu są dzieci. dajcie to plus 18”, „Ten wąs nieźle trząsł”, „Odpowiednio potraktuj ta niegrzeczna dziewczynkę” – piszą z przekorą fani, widząc określenie „brawurowa” jazda i postawę, którą przybrał Sławomir.

Zobacz również: