Nagroda 500 zł od PKO BP

Sektor bankowy konkuruje ze sobą, jak się tylko da. Zwłaszcza w okresie pandemii koronawirusa, gdzie każdej instytucji jeszcze bardziej zależy na każdym kliencie. PKO BP to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce, zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy segment klientów indywidualnych. Teraz bank przygotował nową promocję. W jej ramach można zgarnąć dodatkowe pieniądze, w kwocie 200 złotych. Wystarczą trzy kroki, aby gotówka wpłynęła na konto bankowe.

Jak odebrać 200 złotych od PKO BP?

Po pierwsze, 200 złotych przysługuje tylko i wyłącznie dla nowych klientów banku PKO BP. Jak więc sięgnąć po dodatkowe pieniądze? Trzeba wykonać trzy, przyznajmy szczerze, niezbyt wymagające kroki:

  • Do dnia 18.09 zarejestrować się w promocji
  • Otworzyć w PKO BP Konto za Zero lub Konto dla Młodych i zaakceptować zgody marketingowe
  • Po założeniu konta, do 9.10 wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą i 3 płatności BLIK

Do płatności bezgotówkowych kartą zaliczają się także płatności zbliżeniowe. Uczestnikiem promocji mogą zostać tylko osoby, które nie posiadają jeszcze konta w PKO BP i nie posiadały go w okresie od 1.01.2019 r. do 2.08.2020 r.

Promocja trwa do 18 września lub też do wyczerpania się nagród. Bank informuje, że przygotował 3000 pakietów, w których rozdaje 200 zł do wykorzystania w popularnym serwisie transakcyjnym Allegro.

Nagrodą jest karta podarunkową w formie kodu elektronicznego o wartości 200 zł uprawniająca do dokonania zakupów na platformie handlowej online dostępnej w domenie Allegro.pl, w tym również przez aplikację mobilną Allegro – przekazuje PKO BP.

Jak widać, w przypadku zainteresowania promocją warto się pospieszyć. 200 złotych to dość atrakcyjna nagroda, a pula trzech tysięcy bonów nie jest nadzwyczaj wysoka. Mówiąc potocznie, może się szybko rozejść.

Zobacz również: