Wiktoria Gąsiewska z wyciętym dekoltem

Nie ma w polskim show biznesie dwóch, tak bardzo rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia, jak Wiktoria Gąsiewska i Julia Wieniawa. Obie kobiety doskonale wiedzą, jak wywołać olbrzymie zainteresowanie wokół własnych osób. Nieraz do tego wykorzystują także swoje walory. Tak zrobiła tym razem Gąsiewska, która wywołała spore poruszenie zdjęciem z mocno wyciętym dekoltem. O mały włos, a pokazałaby za dużo.

Wiktoria Gąsiewska szokuje na Instagramie

20 marca to dzień, w którym o Wiktorii Gąsiewskiej zrobiło się niezwykle głośno. Wszystko z powodu premiery horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, gdzie Wiktoria Gąsiewska wystąpiła w odważnej miłosnej scenie, odsłaniając swój biust.

Niewiele brakowało, a gwiazda kolejny raz pochwaliłaby się swoimi walorami – tym razem na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie w odważnie wyciętym stroju. Jeden niepewny ruch i spod kostiumu mogły wyskoczyć walory Gąsiewskiej. Tak się jednak nie stało, nad czym wielu fanów ubolewa.

Większość fanów zachwyca się jednak fotografią. Nie tylko wygląd Gąsiewskiej zwrócił uwagę. Fakt, trzeba przyznać, że figura gwiazdy wygląda jak z okładek czasopism dla mężczyzn. Jeszcze większe zamieszczanie wywołał kostium, który ma na sobie Wiktoria Gąsiewska. Fanki wręcz oszalały na jego punkcie, dopytując się, gdzie można zakupić taki sam.

Zobaczcie sami poniżej, jak Wiktoria Gąsiewska kusi siedząc na obrzeżu basenu ogrodowego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Z dala od zgiełku miasta..😌cisza, spokój i nasza piękna Polska 🤍#reset #chill #trip #vacay

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wydaje się, że z miesiąca na miesiąc Gąsiewska jest coraz bardziej popularna. Na wielkie wody wypłynęła dzięki roli w serialu TVP 2, Rodzinka.pl. Swoje zrobił też związek z Adamem Zdrójkowskim. Plotkarskie portale wielokrotnie rozpisywały się o kryzysie w związku Wiktorii i Adama, choć wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku.

Jedno nie podlega wątpliwości. Gąsiewska i Julia Wieniawa to młode gwiazdy, które, jak mało kto wiedzą, jak rozgrzać do czerwoności męską część fanów. Tym razem znakomicie to udało się właśnie Wiktorii Gąsiewskiej.

 

Zobacz również: