Magdalena Biejat skandaliczne słowa

Posłanka Lewicy, a także członkini Partii Razem, Magdalena Biejat zdecydowała się na odważną, ale też mocno kontrowersyjną tezę. Na jej słowa szybko zareagowali Internauci, którzy nie kryją swojego oburzenia. „Trzy grosze” dorzucił też Przemysław Czarnek. Poseł PiS w niezwykle błyskotliwy sposób skontrował Biejat.

Magdalena Biejat tymi słowami rozwścieczyła miliony

Wielu Internautów twierdzi, że Magdalena Biejat celowo chciała wywołać skandal. Trzeba przyznać, że posłance Lewicy wyszło to idealnie, bowiem pod jej postem na Twitterze rozpętała się prawdziwa burza. Ludzie nie kryją swojego oburzenia, a w kierunku Biejat padło wiele mocnych słów.

Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości i głosował na Partię Razem. Zajmijcie się lepiej ściganiem przestępstw z nienawiści – napisała na swoim Twitterze Magdalena Biejat.

To reakcja na wydarzenia, które miały miejsce w Warszawie. Chodzi o obrazę uczuć religijnych i znieważenie warszawskich pomników, w efekcie czego stołeczna policja dokonuje już pierwszych zatrzymań.

Internauci sugerują nie tylko, że oburzenie Magdaleny Biejat jest bezzasadne, ale wytykają również, że poruszanie Jezusa przy tej sprawie, a zwłaszcza w kontekście takiego komentarza jest skandaliczne.

„Szedłby w tych marszach żeby Was nawracać” – napisał jeden z użytkowników Twittera. Kolejni, w tym także Przemysław Czarnek, poseł PiS błyskotliwie skomentowali, trzeba przyznać, niezbyt inteligentną opinię Biejat.

A o jakiego Jezusa się rozchodzi Poseł Magdalenie Biejat, bo jeśli chodzi o Chrystusa, to zapewne Pani Poseł nie wie, ale On ŻYJE – napisał Przemysław Czarnek.

Zobacz również: