Hazal Subasi znów szczęśliwa?

Plotkarskie portale od kilku dni prześcigają się w informacjach na temat rzekomego kryzysu, jaki ma przeżywać Hazal Subasi. Turczynka, jedna z głównych bohaterek serialu „Więzień Miłości” według niepotwierdzonych doniesień rozstaje się ze swoim partnerem, Rizą Kocaoglu. Teraz jednak okazuje się, że Subasi jest znów szczęśliwa.

Hazal Subasi znów jest szczęśliwa?

Najnowszy wpis na Instagramie Hazal Subasi nie pozostawia cienia wątpliwości. Wygląda na to, że uwielbiana przez miliony widzów turecka aktorka cieszy się pełnią szczęścia. To może oznaczać jedno – albo informacje o rzekomym rozstaniu z Rizą Kocaoglu są zwyczajną bzdurą, albo Hazal dość szybko wróciła do „normalności” po zakończeniu tego związku.

Póki co, poza medialnymi doniesieniami, Hazal Subasi nie zdecydowała się odnieść do całej sprawy. Ewidentnie widać jednak, że główna gwiazda serialu „Więzień Miłości” aż kipi szczęściem. Dokumentuje to dodana przez nią fotka na Instagram, gdzie wyraźnie uśmiechnięta pozuje na przepięknym tle wschodzącego słońca. Zresztą, zobaczcie sami poniżej.

Hazal Subasi szuka pocieszenia? Skrywana prawda zaczyna wychodzić na jaw

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🍂

Post udostępniony przez Hazal Subaşı (@hazalsubasii)

Serial „Więzień Miłości” z Hazal i Erkanem rozkochał Polaków

„Więzień Miłości” to serial, który rozkochał w sobie Polaków. Wszyscy uwielbiają go zwłaszcza za świetną grę aktorską Hazal Subasi oraz Ekrana Mericia. Co ciekawe, wielu chciałoby, żeby Hazal i Erkan wrócili do siebie. W opinii naprawdę wielu fanów, tworzyli oni zgraną parę. Jeżeli plotki o rozstaniu Subasi z Rizą okażą się prawdziwe to zapewne zachęta fanów do powrotu Hazal do Erkana jeszcze bardziej rozgorzeje.

Gwiazda „Pytania na Śniadanie TVP” o kulisach swojego odejścia. Mocne słowa

Póki co, fani mają do rozwiązania dwie zagadki. Jedna to oczywiście fakt, czy Hazal Subasi rzeczywiście rozstała się z Rizą. Druga, to skąd aż tak rozpromienione zdjęcie? Jak myślicie, o co w tym wszystkim chodzi?

Zobacz również: