Izabella Krzan to aniołek TVP

Jedna z piękniejszych twarzy Telewizji Polskiej, Izabella Krzan kolejny raz pobudza zmysły na Instagramie. W najnowsze zdjęcie aniołka „Koła Fortuny” można wpatrywać się przez wiele minut. Posiada ono jednak pewną tajemnicę, którą Krzan sama wyjawiła.

Izabella Krzan na wyzywającej fotce na Instagramie

Była Miss Polonia, a obecnie prezenterka „Koła Fortuny”, która odsłania literki na multimedialnej tablicy w programie prowadzonym przez Norbiego doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie wokół własnej osoby. Izabella Krzan kolejny raz to zrobiła. Aniołek TVP zamieścił na Instagramie wyzywające zdjęcie z wakacji. Co ciekawe, fotka, jak sama Krzan przyznała pochodzi z zeszłego roku.

Wielu fanów mogło przez chwilę pomyśleć, że to tegoroczny urlop. Wszystko przez to, że właśnie teraz większość gwiazd wypoczywa na piaszczystych i gorących plażach. Izabella Krzan przyznała, że to zeszłoroczne zdjęcie – z wakacji w Hiszpanii.

Takie wspomnienie spodobało się jednak fanom. Choć Izabella Krzan zasłoniła na fotce twarz słomianym kapeluszem, to resztę ciała widać niemalże w całej okazałości. Wszystko przez skąpe bikini.

W „panterce” Krzan wygląda niezwykle zmysłowo i pobudza z pewnością niejeden męski zmysł. Możemy zobaczyć piękną opaleniznę, a także dopracowaną niemalże do perfekcji figurę. Płaski brzuszek i długie nogi są tym, co kiedyś zaważyło o jej triumfie w konkursie piękności Miss Polonia. Jak widać, Izabella Krzan wdzięki zachowała do dzisiaj. Niektórzy twierdzą nawet, że jest jak wino – im starsza, tym lepsza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

A tak rok temu tuptałam po hiszpańskim piaseczku ⛱ #tb

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

„Aaa Piękności nie z tej ziemi!!”, „Piękna”, „Cudowna jak zawsze”, „Sexy”, „Niezły Tuptuś z ciebie” – czytamy w komentarzach fanów. Niektórzy zastanawiają się też, czy Izabella Krzan w tym roku nie udaje się na zagraniczny urlop. Póki co, aniołek TVP nie zdradził takich planów.

Zobacz również: