Martyna Wojciechowska

Jedna z najbardziej znanych telewizyjnych podróżniczek, Martyna Wojciechowska wrzuciła na swój Instagram odważne zdjęcie. Trzeba przyznać, że fotka wywołała skrajne emocje, choć większość fanów staje po stronie Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska wywołała lawinę komentarzy

Z pewnością nie będzie zbytnią przesadą napisanie, że Martyna Wojciechowska rozpętała w Internecie burze. Wszystko za sprawą zdjęcia, które opublikowała na Instagramie. Na fotografii znajduje się ubrana w bikini Ashley Graham. Możemy zauważyć na jej ciele wyraźne rozstępy, które pojawiły się podczas ciąży.

Ashley Graham to jedna z najsłynniejszych na świecie modelek plus size. Dlatego też od lat łamie stereotypy idealnego wyglądu kobiety. Martyna Wojciechowska publikując jej zdjęcie dołączyła do tejże akcji. Sama zastanawia się, czy potrzebny jest w ogóle podział na normalne modelki i modelki plus size. Zadała pytanie, do ilu kilogramów jest się normalną modelką, a od ilu plus size?

Komentarze pod zdjęciem Wojciechowskiej

Większość fanek Martyny Wojciechowskiej zgadza się z Ashley Graham oraz ze zdaniem samej podróżniczki. Można zauważyć to w komentarzach, choć pojawiły się także krytyczne opinie. Te sugerują z kolei, że Martyna Wojciechowska chce za wszelką cenę zyskać rozgłos.

„Promowanie modelek plus size i przy tym promowanie otyłości jako coś normalnego to dla mnie jest nie do przełknięcia. Otyłość to choroby i skracanie sobie życia. Nie trzeba robić dużo żeby dobrze wyglądać. Wystarczy chcieć i ruszyć tłusta dupę. Modeling plus size to wymówka dla leniwych tłustych bab na to żeby nie ćwiczyć i wmawiać innym że grube jest piękne. Nie grube nie jest piękne tylko leniwe” – napisała stanowczo jedna z osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

TO MOJE NOWE CIAŁO MATKI – mówi o sobie. ASHLEY GRAHAM od lat łamie stereotypy dotyczące „kobiecego wyglądu”. Najsłynniejsza modelka PLUS SIZE (Swoją drogą ciekawi mnie to sformułowanie. Do ilu kilogramów jest się „normalną” modelką, a od ilu plus size?!! Czy ten podział jest w ogóle potrzebny?) Ma twarz anioła i ciało bogini (niezależnie od kilogramów). Piękna, pewna siebie i spełniona. Kilka miesięcy temu Ashley urodziła swoje pierwsze dziecko, jej ciało bardzo się zmieniło podczas ciąży, pojawiły się rozstępy. Ale Ona ich nie ukrywa. Ile z nas się ich wstydziło? Przyznaję, że ja tak. A Ty? #WspieramNieOceniam M. #ashleygraham #purebeuty #woman #womanpower #beauty #confidence #staypositive #inspiration

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Zobacz również: