Magda Gessler znana ze swoich „latających talerzy” i jedzenia lądującego na ziemi, tym razem odwróciła role. Jak to się stało? Zadziwieni internauci klikają, my zaś spieszymy wytłumaczyć przebieg wydarzeń tutaj. Zostańcie z nami.

Ten kto od czasu do czasu nawet ogląda telewizję ten wie z czego przede wszystkim znana jest Magda Gessler. Restauratorka, która prowadzi między innymi program stacji TVN „Kuchenne Rewolucje” często nie bawi się w podchody. To jednak mało powiedziane. Co jest nieświeże – ląduje w koszu jeszcze z talerzem, co niedobre – na ziemi, nie wspominając już o brudnych talerzach. Zaś tekst pt. „wy ludzi trujecie!” zyskał już miano kultowego.

Zdarzały się jednak sytuacje, że Magda Gessler nieco przesadzała i puściła wodzę fantazji. Czy to wina jej wybuchowego charakteru czy chęci podniesienia oglądalności, to nieraz została za to krytykowana. Otóż jak wiadomo bywały odcinki, w których to królowa TVN-u obrzucała „złym” jedzeniem restauratorów, którzy podjęli się przejść rewolucję Magdy.

Magda Gessler w takie sytuacji to rzadkość

Prawdopodobnie jest to pierwszy i ostatni raz w życiu kiedy będziemy mogli zobaczyć sytuację, kiedy to Magda Gessler ma na sobie jedzenie, a nie rzuca nim w kogoś. A więc trzymajcie się krzeseł i czytajcie dalej.

Otóż niedawno opublikowany przez TVN filmik na YouTubie zyskał taką popularność, że znalazł się już na liście karty Na Czasie. Co ciekawe wycinek programu Top Chef – bo stało się to właśnie podczas jego kręcenia – ma zaledwie kilka minut. Ma jednak jednak coś jeszcze: przyciągający wzrok tytuł brzmiący dumnie „Naleśnik wylądował na twarzy Magdy Gessler” oraz obrazek wyróżniający, który przedstawia te właśnie sytuacje.

Jeśli obejrzycie filmik dowiecie się, że żaden z uczestników nie odważył się tego zrobić. To sama Magda Gessler „umieściła” naleśnika na swojej twarzy. A miał być to żart dotyczący kształtu rzeczonego naleśnika, który miał jej przypominać maseczkę do twarzy. Zdziwieni? My też nie.

ŹRÓDŁO: YouTube

Zobacz również: