Zniewolona

Fani kultowego ukraińskiego serialu kostiumowego Zniewolona już odliczają miesiące do premiery nowego sezonu. Ta zapowiadana jest co prawda dopiero na przyszły rok. Jednak najbardziej zagorzali widzowie już nie mogą doczekać się nowych losów swoich ulubionych bohaterów. O sobie postanowiła przypomnieć za to Katerina Kowalczuk. Rosyjska aktorka wrzuciła do sieci odważne zdjęcie, pod którym zebrała mnóstwo komentarzy.

Katerina Kowalczuk na odważnym zdjęciu

Nikt z produkcji serialu Zniewolona nie spodziewał się, że ukraińska produkcja kostiumowa zyska w Polsce aż taki rozgłos. Dwa pierwsze sezony cieszyły się ogromną popularnością. Zniewolona swego czasu była nawet liderem rankingów oglądalności. Nawet teraz, kiedy Katerina Kowalczuk i spółka pojawiają się na antenie TVP w powtórkach, oglądalność jest zadowalająca.

Zniecierpliwieni premierą nowego sezonu fani Zniewolonej nie tylko przypominają sobie najlepsze momenty pierwszych dwóch sezonów, ale także śledzą w Internecie, co słychać u głównych bohaterów ukraińskiej produkcji. Najwięcej do przekazania ma Katerina Kowalczuk, która ku uciesze sporego grona fanów w Polsce regularnie aktualizuje swojego social media.

Właśnie na jej Instagram wpadło odważne zdjęcie, na którym Kowalczuk nie ma stanika. Oczywiście, rosyjska aktorka nie pokazała swoich wdzięków, ale i tak fotka rozgrzała, w dużej mierze męskie grono jej fanów. Z pod czarnego topu wystaje kawałek jej piersi. Zdjęcie można zobaczyć poniżej.

To nie pierwszy raz, kiedy Katerina Kowalczuk decyduje się na odważne zdjęcie. Już wcześniej paradowała w samych ubraniach bez bielizny, gdzie delikatnie prześwitywały jej piersi. Seksowna aktorka jest uwielbiana w Polsce jednak nie za swój wygląd, choć nie ma się w nim do czego doczepić, ale za olbrzymi talent aktorski. Świadczyć mogą o tym liczne propozycje, które do niej płynęły. Portale plotkarskie przebąkiwały nawet o jej udziale w Tańcu z Gwiazdami, choć ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Zniewolona: nowe odcinki dopiero w 2021 roku

Fani serialu Zniewolona muszą uzbroić się w cierpliwość. Katerina Kowalczuk i spółka wrócą na antenę TVP w 2021 roku. Póki co, nieznana jest jeszcze dokładna data premiery trzeciego sezonu. Wiemy jednak tyle, że będzie to polsko-ukraińska koprodukcja, a na planie ma pojawić się także polski aktor, choć zza kulis słychać, że mogą to być nawet aktorzy.

Zobacz również: