Tomasz Stockinger
fot. Youtube, Superstacja

Gwiazdor serialu „Klan” oddał matkę do opieki. Tomasz Stockinger zapewnia jednak, że matka jest otoczona miłością i troską. Nie brakuje jej niczego, by cieszyć się jesienią życia.

Tomasz Stockinger oddał matkę do domu opieki

Całej sprawie przyjrzał się portal o2.pl. „Ona, by zajmować się rodziną, poświęciła karierę, a nawet całe życie.” – piszą dziennikarze, podsumowując fakt, że Stockinger oddał swoją matkę pod opiekę specjalistycznej placówki.

Barbara Barska ma 94 lata. W latach 50. była wielką gwiazdą polskiej estrady. Jej utwór „Ty jesteś moją miłością” znała cała Polska, wszyscy go nucili i śpiewali. Barskiej wróżono wielką karierę. Jednak, jak donoszą dziennikarze o2.pl i inne media, postanowiła ona jednak zrezygnować z kariery na rzecz poświęcenia czasu swojej rodzinie. „Mężowi Andrzejowi Stockingerowi i dzieciom – Tomaszowi i Katarzynie.” – wymienia wskazany przez nas portal.

Teraz jednak Tomasz Stockinger zdecydował się oddać swoją matkę do domu opieki. „Zapewnia, że umieszczenie jej tam było najlepszym, co mógł dla niej zrobić.” – czytamy. Kobieta mimo zaawansowanego wieku nie ma problemów z pamięcią, ale u podstaw jej oddania do domu opieki miały stać problemy natury fizycznej.

„W 2015 roku kobieta zwichnęła nogę. Mieszkała sama na drugim piętrze. Syn Tomasz występował wówczas w kilku miejscach w Polsce, a jego siostra za granicą. Tak też zrodził się pomysł, by oddać ją do domu opieki. Choć była to trudna decyzja, rodzeństwo Stockinger chciało jak najlepiej dla swojej ukochanej mamy.” – piszą w szczegółach dziennikarze portalu o2.pl.

źródło: o2.pl

  1. Adam Niedzielski o przymusie szczepień i pozostałych krokach, mających przekonać ludzi
  2. Zaskakujące odkrycie naukowców z Oksfordu. Chodzi o zmieszanie szczepionek Pfizer i AstraZeneca
  3. Ujawnili nieznane dotąd fakty o pandemii. Eksperci wskazują na luty 2020 roku

Zobacz również: