źródło: Polsat

Kilka dni temu polskie media obiegła informacja o śmierci jednej z gwiazd programów rozrywkowych Polsatu. Mariusz Adam Ryjek miał kilka dni wcześniej zaginąć. Do tej pory nie ustalono przyczyn śmierci mężczyzny. Właśnie pojawił się komentarz prokuratury w tej sprawie. 

Mariusz Adam Ryjek stał się popularny dzięki występom w programie typu reality show „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Jednak większą rozpoznawalność dał mu występ w programie „Hell”s Kitchen” w 2014 roku. Co więcej pojawił się też m.in. w programie TVN-u „You Can Dance”. Jednak od jakiegoś czasu poświęcił się też sporcie. 10 maja miał on mieć walkę, na którą jednak nie dotarł.

Popularny Ryjek zaginął tuż przed walką

Mariusz Adam Ryjek zaginął 8 maja, w sobotę po południu. Wkrótce zaniepokojeni bliscy zawiadomili o tym fakcie media. Niedługo później do poszukiwań oficjalnie włączyła się gdyńska policja. Po kilkunastu godzinach odnaleziono ciało 35-latka.

[irp]

Mariusz Adam Ryjek zmarł w wieku 35 lat

Sprawę bada prokuratura. Właśnie do mediów trafiła wiadomość o tym, że przeprowadzono sekcję zwłok mężczyzny. „Pobrano materiały do dalszych badań – podała prokuratura. Przyczyna śmierci jednak wciąż nie jest znana. Więcej szczegółów przekazała rzeczniczka prasowa prokuratury okręgowej w Gdańsku, prokuratorka Grażyna Wawryniuk.

W obrazie sekcyjnym nie wykryto przyczyny śmierci. Nie stwierdzono również żadnych urazów ani chorób, które mogłyby świadczyć, o przyczynie zgonu. Pobrano materiał do dalszych badań histopatologicznych i toksykologicznych, które pozwolą stwierdzić, jaka była przyczyna śmierci Mariusza Adama Ryjka. Na wyniki będziemy musieli poczekać – przekazała prokurator Wawryniuk.

Wiele portali, a także obserwatorów Mariusza Adama Ryjka snuje różne scenariusze. Jednym z nich jest to, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo. Informacje przekazane przez prokuraturę nie potwierdzają tej teorii. Jednak dla wielu brak jednoznacznego wykluczenia tej opcji może być potwierdzeniem

źródło: plejada.pl/onet.pl

[irp]

Zobacz również: