Wypadek Roxie? Roksana Węgiel upadła?

Czy zyskująca w ostatnich kilkunastu miesiącach popularność Roksana Węgiel miała niegroźny wypadek podczas urlopu w Chorwacji? Choć sama „Roxie” o niczym nie napisała, to fani zauważyli jeden, znaczący szczegół na zdjęciu, które wrzuciła na Instagrama.

Co przytrafiło się Roksanie Węgiel podczas wakacji?

Zwyciężczyni konkursu piosenki Eurowizja Junior, a obecnie jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek, Roksana Węgiel wypoczywa w Chorwacji. Na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia ze zjawiskowego urlopu. Jej fanki wpadły w zachwyt. Nie tylko ze względu na widoki i pogodę, jakie dopisują Roksanie Węgiel, ale też sam wygląd „Roxie”. Trzeba przyznać, że młoda gwiazda doskonale radzi sobie ze stylizacjami, a jej sukienki, czy stroje kąpielowe w błyskawicznym tempie podbijają Internet.

Niepokój fanów „Roxie” wywołał jednak jeden szczegół na ostatnim zdjęciu, które pojawiło się na jej Instagramie. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku. Opalona Roksana Węgiel leży na plaży w chorwackim Dubrowniku. Zachwyca jej brązowa karnacja, ale też kolejny raz nieszablonowy strój kąpielowi. Po chwili jednak fani zorientowali się, że na zdjęciu jest coś nie tak.

Zwróćcie uwagę na prawy łokieć Roksany Węgiel. Widać na nim wyraźnie zdarcie i to dość świeże. Wszystko więc wskazuje na to, że Roksana Węgiel podczas wakacji w Chorwacji miała niegroźny wypadek. Prawdopodobnie upadła na ziemię i w ten sposób zdarła łokieć. Choć gwiazda niczemu nie potwierdza, ani też nie zaprzecza, to fani są niezwykle ciekawi, tego co się wydarzyło. Najważniejsze dla nich jest jednak to, że ze zdrowiem Roxie wszystko w porządku.

Zobacz również: