Kinga Rusin

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych w Polsce, Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie swoim ciałem. Prawdziwa perła w koronie stacji TVN dodała na swoje social media zdjęcia w skąpym, białym bikini. Wielu nie dowierza, że w tym wieku, można mieć aż tak „wyrzeźbione” ciało.

Kinga Rusin pochwaliła się swoim ciałem

Trzeba przyznać, że zdjęcie z sekundy na sekundę podbija każde miejsce w Internecie. 49-letnia Kinga Rusin wygląda jak nastolatka! Wiele kobiet ma jej czego pozazdrościć. Rusin pozuje w białym bikini, a fanki mogą podziwiać jej ciało.

Kinga Rusin w ostatnim czasie jest tematem numer jeden tabloidów. Wszystko za sprawą jej rzekomego niezadowolenia ze swojej roli w TVN. Według doniesień plotkarskich magazynów, Rusin ma być zazdrosna o to, jak w stacji traktuje się celebrytki, kosztem zasłużonych dziennikarek. Choć osobiście tego nie powiedziała, to Internet żyje swoim życiem. Sporo o Rusin pisało się także po odejściu Piotra Kraśko z Dzień Dobry TVN. Zarówno Kinga, jak i Piotr nie ukrywają swojej przyjaźni, a teraz przyjdzie im pracować osobno, choć wciąż dla jednego nadawcy.

Tym razem o Kindze Rusin zrobiło się głośno z innego powodu. Konkretnie chodzi o zdjęcie, które dodała na swój Instagram. To post sponsorowany, w którym Kinga Rusin reklamuje jeden z samoopalaczy. Jednak nie to przykuło największą uwagę fanów. Wszyscy komentują jej białe bikini, a także to, co uwidocznił skąpy strój kąpielowy. Trzeba przyznać, że gwiazda TVN, jak na swój wiek, czyli 49-lat dysponuje nieziemskim ciałem. Nie ma co ukrywać, że Rusin znana jest ze sportowego trybu życia i stąd jej „wyrzeźbione” ciało. Padły nawet sugestie, że na tej fotce wygląda niczym… nastolatka! Zresztą zerknijcie sami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Jak widać, po poniższych komentarzach, część kobiet nie tylko zazdrości Kindze Rusin wyglądu, ale także jest zmotywowana do pracy nad własnym ciałem.

„Myślę, że tym zdjęciem zmotywowała Pani nie jedną kobietę do działania i pracy nad swoją sylwetką. Brawo!!”, „To ten samoopalacz rzeźbi tak brzuszek !!?? To ja biorę w ciemno. Kinga jesteś piękna !!”, „Ależ ciało! Gratulujemy, podziwiamy i kibicujemy nieustannie” – czytamy w komentarzach.

Zobacz również: