Gwałt

Szwedzka rodzina przyjęła pod swój dach azylanta, który zgwałcił ich nieletnią córkę. Mężczyzna broni się w sądzie twierdząc, że jest to legalne w jego kraju.

Okazało się ze migrant  skłamał na temat swojego wieku, podając ze ma 17 lat, chociaż w rzeczywistości skończył 20. – pisze Lokaltidningen.

W kwietniu tego roku ów osobnik zmusił „znacznie młodszą dziewczynę” do uprawiania seksu. Czemu nie zaprzecza, ale uważa, że ​​nie popełnił żadnego przestępstwa. A to dlatego, że jego czyn byłby legalny w jego ojczystym kraju.

Mężczyzna „przyznał się do pewnego stopnia do tego czynu, ale stwierdził, że nie wie, co można w tym kraju w odniesieniu do płci i wspólnego pożycia” – podaje szwedzki sąd w swojej opinii.

Co prawda prokurator zażądał aresztowania pod zarzutem gwałtu na dziecku.

To jednak pracownik socjalny zajmujący się oskarżonym  jest temu przeciwny a nawet uważa, że obowiązkowe leczenie zniszczy edukację szkolną gwałciciela  i jest to całkowicie nieuzasadnione, ponieważ gwałt na dziecku był „jednorazowy”.

Dochodzenie sądu wykazało , że mężczyzna ma ponad 20 lat i okłamał szwedzkie władze na temat  swojego wieku, co w przypadku skazania będzie oznaczać cięższy wyrok.

eps

Zobacz również: