SZWECJA: Gwałcona przez kilka godzin, a potem wyrzucona z pędzącego auta

1

39-letni imigrant został oskarżonych w Sądzie Rejonowym Linköping za brutalne zgwałcenie kobiety w szwedzkim Motala. Kobieta została wciągnięta do samochodu i wywieziona do lasu, gdzie była gwałcona przez kilka godzin. Po gwałcie została wyrzucona z samochodu.

To była noc z 5 czerwca 2016 roku w Stora Torget w Motali, gdy Szwedka została zaatakowana przez dwóch migrantów, którzy wciągnęli ja do auta i wywieźli do lasu.  Mężczyźni między innymi wsadzili jej głowę w drzwi samochodu, i przycięli szyba, aby gwałcić ją od tyłu.

Anna została zatrzymana w samochodzie przez kilka godzin i wielokrotnie byal zgwałcona. Oskarżony mężczyzna, wraz ze swoim wspólnikiem zmusiły ją do wielokrotnego stosunku. Bił ją i uderzał jej głową w drzwi samochodu.  Kiedy sprawcy w końcu zaspokoili się, to wrócili z powrotem w kierunku miasta Motala a kobietę wrzucili z jadącego samochodu. Na szczęście przeżyła upadek.

Dzięki DNA policja zdołała zidentyfikować jednego z gwałcicieli. Jego DNA zostało na miejscu zbrodni oraz w majtkach kobiety, na jej swetrze i spódnicy.

Oskarżony odrzuca zarzuty, twierdzi że seks był za zgodą kobiety.

TU CZYTAJ WIĘCEJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ