Rihanna została uhonorowana przez rząd Barbados, który zmienił nazwę ulicy w Bridgetown, na której dorastała piosenkarka, i przemianował ją  oficjalnie na  Rihanna Drive. Gwiazda, w minioną środę, wziął udział  w ceremonii nadania ulicy  nowej nazwy. Wykorzystała tę okazję aby udzielić swoistych rad publiczności, na którą składały się głównie dzieci i młodzież.

 – Wiem, że nie jest łatwo urodzić się w Bridgetown, na Barbadosie, jest to walka i musisz pracować, dwa razy ciężej niż inni, aby coś osiągnąć. Jestem żywym dowodem, że można wiele zrobić – powiedziała Rihanna i dodała: –  Ilu z was modliło się do Jezusa przez lata z całego serca i nie otrzymaliście od niego niczego? –  zapytała nastolatków Rihanna. – Ręce do góry. Bądźcie szczery.

Po tym jak kilkoro dzieci podniosło ręce, piosenkarka powiedziała: – Jezus nie dba o ciebie. Czy naprawdę myślisz, że on cię słucha? Gorąca rada, ponieważ jesteście moimi rodakami. Chcesz być  skuteczny i osiągnąć sukces, idź z tym do  szatana – powiedziała Rihanna, zanim premier Freundel Stuart pośpiesznie zmienił temat, a zszokowani rodzice interweniowali i zabrali swoje dzieci.
Pomimo lekkiego deszczu, Rihanna wydawała się być w świetnym humorze, uśmiechała się i machała do fanów. Spacerowała też ulicami swojego rodzinnego miasta, ociekając drogą biżuterią i ubrana w błyszcząca  żółtą sukienkę.
Rihanna  po rozpoczęciu kariery, jako młoda wokalistka R & B, zwróciła się ku ciemnej duchowość i szybko stała się sławna i bogata. Nie kryje się z tym, że wielbi szatana, co widać w czasie jej koncertów i na teledyskach. Gdzie otwarcie promuje mroczną  duchowość, jako religijny wybór.

eps

Zobacz również: