Łowcy pedofilów opublikowali nagranie pokazujące imama, który próbował umówić się z 15-letnim chłopcem na seks po tym, jak zwabił go ofertami pieniędzy za pośrednictwem aplikacji randkowej dla gejów.

Żonaty ojciec pięciu dzieci został zatrzymany w Manchesterze podczas spotkania z chłopcem. Łowcy pedofilów sfilmowali ujęcie 45-letniego imama meczetu w Blackburn w hrabstwie Lancashire.

Mężczyzna wił się, czytając wiadomości, które wysłał, do rzekomego chłopca, którym w rzeczywistości byli łowcy pedofilów. Oferował nastolatkowi pieniądze za akt seksualny po tym, jak skontaktował się z nim za pomocą aplikacji randkowej dla gejów.

Imam jednak zaprzeczył zarzutom wysuniętym przeciwko niemu, i stwierdził, że może zostać zamordowany, ponieważ homoseksualizm jest wbrew jego religii.

Mężczyzna został zawieszony jako imam meczetu, gdzie przez dwadzieścia lat zajmował stanowisko a policja rozpoczęła dochodzenie.

Na nagraniu pedofil próbuje desperacko zasłonić twarz szalikiem.

Jeden z łowców pyta go: – Więc jesteś muzułmaninem i to wbrew swojej religii. Czy jest przeciwna twojej religii bycie homoseksualistą? 

– Tak, mogę zostać zabity.

– Czy wiesz, że to źle spotykać się z dzieckiem?

– Zostałbym za to zabity.- odpowiada i próbuje zamknąć okno samochodu, ale zostaje zatrzymany przez grupę łowców pedofilów, która otwiera drzwi.

mak

 

Zobacz również: