Zamordowano holistyczną lekarkę i jej rodzinę

Annie Fairbanks (39 lat), holistyczna lekarka z Arizony, została zastrzelona w piątek w swoim domu, wraz z mężem, 3-letnią córką i 9-miesięcznym synkiem. Fairbanks jest kolejnym holistycznym lekarzem z 77, którzy – w ciągu ostatnich 2 lat –  zginęli w tajemniczych okolicznościach.

Dr Fairbanks była jednym z najbardziej szanowanych alternatywnych lekarzy w USA i wielokrotnie ujawniał, w jaki sposób chemoterapia  powoduje rozprzestrzenianie się komórek rakowych. Annie Fairbanks była holistycznym dietetykiem.

W  kilka godzin od znalezienia ciał  rzecznik Departamentu Policji Scottsdale, sierż. Ben Hoster twierdził, że to Jason Fairbanks (39 lat) musiał zabić swoją żonę i dzieci, zanim strzelił z pistoletu do siebie.

– Jest to odosobniony incydent  – powiedział dziennikarzom podczas konferencji prasowej w piątek po południu. – Nie wierzymy, że istnieją inni podejrzani.

Policja twierdzi, że rodzina doktor Fairbanks mieszkała w stosunkowo bezpiecznej okolicy.

Podczas gdy Jason Fairbanks został uznany przez policję za zabójcę, jego siostra odrzuciła całkowicie te oskarżenia: – On bardzo kochał swoją rodzinę  – powiedziała Laura Fairbanks o swoim bracie. – Na pewno nie był złym człowiekiem.

Laura dodała także, że dr Annie Fairbanks miała niezwykle pozytywne usposobienie naturę: – Zawsze była uśmiechnięta. Kiedy byłeś w jej pobliżu, sprawiała, że ​​czułeś się dobrze. Bardzo chwalili ją też pacjenci.
ew

 

Zobacz również: