W miniony piątek, podczas spotkania ze swoimi fanami w Smoothie King Center, w Nowym Orleanie, raper Jay-Z stwierdził: – Jezus Chrystus jest fałszywą nowiną. To Lucyfer jest drogą prawdy i światła. Wiara w Jezusa jest tylko narzędziem wykorzystywanym przez inteligentnych ludzi do kontrolowania głupich ludzi. Jezus nigdy nie chodził po ziemi, a Lucefer jest tu cały czas”
Jay-Z dodał, że chrześcijanie mają pragnienia bycia „psychicznymi niewolnikami”, zaś satanizm jest w rzeczywistości  „najwyższą formą bytu „.
– W kościele szatana istnieje prawdziwa duchowość i przewodnictwo, których po prostu nie dostajecie w chrześcijaństwie, ponieważ chrześcijaństwo jest fałszywą religią, zbudowaną przez dupków  – snuł swój wywód  Jay-Z. – Ręce w górę, ilu jest tutaj chrześcijan, którzy się modlą do Boga? I co? Nic od niego nie uzyskaliście?! Po prostu cisza i pustka?
Gdy publiczność zaczęła nerwowo szeptać, Jay-Z oznajmił: – Mogę wam powiedzieć, ponieważ jestem wolny. Mówię ci to, ponieważ wiem, że spoglądasz na mnie i chcesz mnie naśladować. Dam ci tę jedną gwarancję, jeśli zaczniesz przestrzegać doktryny Lucyfera, skosztujesz sukcesu. Tajemnica wszechświata otworzy się przed tobą. Natychmiast.
Od dawna wiadomo, że Jay-Z jest zwolennikiem Aleistera Crowleya, angielskiego okultysty, założyciela satanistyczne religii Thelema. Opiera się ona na założeniu: „Czyń, co chcesz, i niech to będzie całym twoim prawem „.  Do tego właśnie nawołuje opętany raper.
esx

Zobacz również: