Wojna

Czy właśnie w oczy zagląda nam III wojna światowa? To mocno odważna teza, ale łącząc wszystkie te fakty, jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń. W Europie szykuje się coś niedobrego, a przykrywką wszystkiego ma być rozdmuchana, zdaniem jasnowidza pandemia koronawirusa. Postanowiliśmy zebrać najważniejsze fakty z wypowiedzi Jackowskiego.

Wybuchnie III wojna światowa?

  • Media donoszą, że rozpoczęła się mobilizacja wojsk
  • Stany Zjednoczone relokują swoje wojska w Europie
  • Rosja może ruszyć na Europę

To najważniejsze trzy podpunkty z wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego. Wszyscy zastanawiają się, czy III wojna światowa może rzeczywiście wybuchnąć. Orędowników takiej opinii jest wielu, ale jeszcze więcej osób twierdzi, że Krzysztof Jackowski po prostu bije pianę. Temat III wojny światowej jest mocno kontrowersyjny, a co za tym idzie popularny. Zdaniem krytyków jasnowidza, próbuje on na tym zrobić pieniądze.

Niemniej jednak słowa, które Krzysztof Jackowski przekazał Internautom są bardzo szokująca. Nie jeden z nas zastanawia się, czy III wojna światowa to realny scenariusz. Póki co, wydaje się na szczęście, że jednak nie. Wszystko bowiem oparte jest na daleko idących domysłach.

Poważne media zachodnie piszą o rozpoczętej mobilizacji. W różnych krajach Europy wzywani są obywatele do stawienia się w okręgach wojskowych – przekazał Jackowski na Youtube.

Jasnowidz przypomniał przy tym, że już na początku czerwca mówił o zagrożeniu konfliktem zbrojnym. Wspomniał o dziwnych ruchach militarnych w Europie. Wskazał, ze to już się zaczęło dziać.

Jest ta relokacja (Donald Trump redukuje liczbę amerykańskich żołnierzy w Niemczech – przyp. red.), coś zaczyna się dziać. Ruchy militarne. Zaczyna być ciekawie – komentuje Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz spróbował też wywróżyć, co to może oznaczać. Czy w oczy właśnie zagląda nam III wojna światowa?

To wygląda nienormalnie. Od samego początku koronawirusa próbowałem to mówić. Relokacja wojsk to coś bardzo niedobrego. Może być obawa ze strony USA, że Rosja może ruszyć na Europę z jakiś powodów. Jakich? Bliski Wschód, a może Chiny? – zakończył zagadkowo swoją myśl jasnowidz Jackowski.

źródło: Youtube

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  1. Donald Tusk znów uderza w Morawieckiego. Odsłania kulisy słynnych słów o PiS
  2. Leszek Miller szokuje. PiS nie dopuści do przegranej Dudy? Pojawił się pewien scenariusz
  3. Tomasz Lis naprawdę to napisał. „Trzaskowski zagraża polskim rodzinom”

Zobacz również: