Tomasz Lis o Rafale Trzaskowskim
Tomasz Lis uderza w Rafała Trzaskowskiego?

Tomasz Lis przyzwyczaił Internautów do kontrowersyjnych, by nie powiedzieć skandalicznych opinii. Z ust byłego dziennikarza TVP coraz częściej padają słowa krytyki pod adresem Prawa i Sprawiedliwości. Lis w ostatnim czasie na celownik obrał Andrzeja Dudę i Łukasza Szumowskiego, czyli bez dwóch zdań, najbardziej rozpoznawalnych polityków w naszym kraju podczas pandemii koronawirusa. Teraz jednak znany dziennikarz napisał coś o Rafale Trzaskowskim. Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z ramienia Platformy Obywatelskiej zagraża polskim rodzinom? O co chodzi we wpisie Tomasza Lisa?

Tomasz Lis o Rafale Trzaskowskim, o co chodzi?

Lis coraz częściej używa konta na Twitterze, aby wygłaszać swoje polityczne sądy. Dziennikarz uaktywnia się szczególnie przy okazji dużych wydarzeń na scenie politycznej, czy ważnych głosowań. Takim na pewno są wybory prezydenckie, stąd też Tomasz Lis zaciekle atakuje Prawo i Sprawiedliwość. Marzeniem Tomasza Lisa, czego sam, były dziennikarz TVP nie ukrywa jest odsunięcie od władzy PiS-u. Pierwszym krokiem ku temu ma być opuszczenie Pałacu Prezydenckiego przez Andrzeja Dudę. Obecnie urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nazywany przez Lisa jest… Adrianem.

Teraz jednak Tomasz Lis poruszył temat Rafała Trzaskowskiego. Na pierwszy rzut oka wpis wydaje się być politycznym atakiem w kierunku kandydata Platformy Obywatelskiej. Nic jednak bardziej mylnego. Owszem, Tomasz Lis napisał, że Rafał Trzaskowski zagraża polskim rodzinom, ale po chwili dodał, że Dudów, Szumowskich, Morawieckich, Biereckich oraz Karnowskich. Cały wpis jest więc kolejnym, dość ironicznym pstryczkiem, wymierzonym w nosy działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Linia obrana przez Tomasza Lisa podoba się jednak Internautom, którzy ochoczo komentują najnowszy wpis, a także podają go dalej. Widać, że żart połączony z atakiem w PiS przyjął się w sieci wręcz rewelacyjnie.

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Według sondaży, największe szanse na zwycięstwo ma obecnie urzędujący Prezydent, Andrzej Duda. Z dnia na dzień, zbliża się jednak do niego Rafał Trzaskowski, który w tej chwili wyrósł na głównego rywala Dudy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Kaczyński zaatakowany w Sejmie. Takie słowa nie powinny nigdy paść
  2. Donald Tusk znów uderza w Morawieckiego. Odsłania kulisy słynnych słów o PiS
  3. POGODA. Uważajcie, bo będzie groźnie. Niebezpieczne zjawiska nad Polską

Zobacz również: