Królowa Elżbieta II utarła nosa Harry'emu i Meghan

Australijki magazyn „New Idea” podał zaskakujące rewelacje odnośnie Meghan Markle i Księcia Harry’ego. Książę Harry ma być rzekomo zmęczony małżeństwem i ostatnio zdecydował się na dość zaskakujący krok… zniknął na 3 dni. Czy to początek wielkiego kryzysu? Niewykluczone.

Książę Harry odejdzie od Meghan Markle?

Choć wszystko to tylko dywagacje tabloidów, to ostatnie zachowanie Księcia Harry’ego, które opisali dziennikarze „New Idea” może zastanawiać. Książę Harry zniknął na 3 dni. Zostawił Meghan Markle samą z synkiem Archie’m.

Prasa już nie raz donosiła, że to Meghan Markle rządzi w związku z Harrym. Padły nawet słowa, że wodzi go za nos. Teraz według „New Idea” Książę Harry ma zacząć odczuwać ucisk w związku. Doszedł także rzekomo do wniosku, że opuszczenie Wysp Brytyjskich było błędem, a w Stanach Zjednoczonych nie potrafi znaleźć miejsca dla siebie. To wszystko ma zaogniać kryzys pomiędzy małżonkami.

Na okładce „New Idea” znajdujemy burzliwe hasło: „Harry zniknął na 72 godziny. Meghan zmusiła księcia do ucieczki”. Zdaniem informatora tabloidu, Książę Harry postanowił nieco odetchnąć i „spuścił” się z przysłowiowej smyczy. Miał udać się na imprezę, która przedłużyła się do trzech dni. Nie wiadomo, co na to Meghan Markle.

Prasa podejrzewa jednak, że Meghan na siłę próbuje utemperować imprezowy charakter Harry’ego, a ten po prostu jest znudzony siedzeniem w rezydencji. Co ciekawe, w australijskim magazynie czytamy także sugestię, że to miał być nie pierwszy tego typu występek Harry’ego.

Jak widać, brytyjska rodzina królewska wciąż budzi wiele emocji – od Wielkiej Brytanii, przez Stany Zjednoczone, Australię, a na Polsce kończąc. Ciekawi jesteśmy, jak dalej potoczą się perypetie Meghan Markle i Harry’ego. Czy plotki się potwierdzą, czy kolejny raz mamy do czynienia z newsem, przysłowiowo wyssanym z palca?

źródło: New Idea

Zobacz również: