Magda Gessler ceny pączków

Magda Gessler to jedna z głównych osobowości telewizji TVN. Jej program „Kuchenne Rewolucje” bije wszelkie rekordy popularności. Gessler znakomicie radzi sobie także na tle biznesowym. Jej restauracje, czy lodziarnie cieszą się nie mniejszą popularnością, niż kulinarne show. Gessler doskonale rozumie potrzeby rynku i show biznesu, stąd też niezwykle aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Właśnie na Instagramie podzieliła się pewnym zdjęciem z 1987 roku. Mało kto zgadnie jednak, kim jest osoba znajdująca się na fotce. Spróbujesz?

Magda Gessler dodała zagadkowe zdjęcie

Po fotce, którą zamieściła na Instagramie Magda Gessler fani zastanawiają się, kim jest osoba znajdująca się na tajemniczym portrecie. Gessler napisała tylko, że zdjęcie pochodzi z 1987 roku i kocha osobę znajdującą się na nim.

Wielu fanów chybiło jednak z odpowiedzią, sugerując, że to jej przyjaciel, czy partner. Prawda okazała się zupełnie inna. Zobacz na fotkę i daj znać, czy udało Ci się zgadnąć, kogo przedstawia. Jeśli nie, to pod zdjęciem zamieszczamy prawidłową odpowiedź.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Poznajecie … 1987rok ? Kto to …,, kocham go b

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Portret przedstawia Piotra Ikonowicza, który jest bratem Magdy Gessler. O tym fakcie wiedzą tylko zwolennicy Ikonowicza oraz najbardziej zagorzali fani pierwszej kucharki Rzeczypospolitej Polskiej.

Magda Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie 22-letniego Piotra Ikonowicza. Urodzony w 1956 roku polski polityk, dziennikarz, a także działacz społeczny znany jest z burzliwych występów na antenie Telewizji Publicznej. Ikonowicz nie boi się mówić prawdy i zawsze odważnie, czasem nawet w mocno kontrowersyjnych słowach wyraża swoje poglądy. Był między innymi posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W swojej politycznej karierze bezskutecznie ubiegał się o mandat europosła, czy fotel Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Brat Magdy Gessler znany jest z lewicowych poglądów, a także troski o najbiedniejszych obywateli.

Fani zastanawiają się jednak, dlaczego Magda Gessler zamieściła na Insta zdjęcie swojego brata. Nie miał on w tym dniu ani urodzin, ani też imienin. Jeden z obserwatorów mógł postawić prawidłową tezę. Czy rzeczywiście Gessler przeglądała rodzinne pamiątki i zdjęcia po czym natknęła się na fotkę Ikonowicza, którą zdecydowała się podzielić z fanami? Całkiem prawdopodobne.

Zobacz również: