Julia Wieniawa z Top Model

Julia Wieniawa już wielokrotnie, czy to przed kamerą, czy przed obiektywem aparatu przyzwyczaiła do swojego pięknego ciała. Dla wielu jest ideałem kobiecości. Jednak takim seksapilem, jak na zdjęciach, które właśnie pojawiły się na jej Instagramie nie kipiała od dawien dawna. Zresztą, co tu dużo mówić, zobaczcie sami!

Julia Wieniawa wygląda jak miliony monet!

Znana aktorka, a także celebrytka gościła w programie Top Model, gdzie u boku chociażby Joanny Krupy wspierała uczestniczki show stacji TVN. Wielu Internautów, a także ekspertów nie ma jednak złudzeń, to nie popularna „Dżoana”, czy uczestniczki, chcące zostać tą jedyną zrobiły na widzach największe wrażenie. Całe show skradła bowiem właśnie ona – Julia Wieniawa.

Aktorka znana między innymi z takich seriali, jak „Rodzinka.pl”, czy „Zawsze warto” postanowiła ubrać strój, który doskonale podkreślił jej wysportowane, dopracowane niemalże do perfekcji ciało, a także opaleniznę. Julia Wieniawa brązowy kolor skóry zawdzięcza ostatniemu urlopowi na gorącej jak zawsze Sycylii.

Julia Wieniawa ubrała oryginalną sukienkę. Do góry włochata kreacja odkryła jej obojczyk, ramiona i ręce, a na dole króciutka stylizacja ukazała długie, opalone, a także niezwykle wysportowane nogi. Wszystkiego dopełniły fioletowe szpilki.

Trzeba przyznać, że przy takim widoku niejednemu mężczyźnie mogło zrobić się gorąco. Fotki z Top Model, Julia Wieniawa zamieściła na swoim Instagramie i możecie je obejrzeć poniżej. Ostrzegamy, przygotujcie coś do schłodzenia.

Pod zdjęciem popłynęło wiele ciepłych słów. Do komentarzy dołączyły się także największe gwiazdy. „Ale laskaaaaa” – napisała krótko Sandra Kubicka. Joanna Jędrzejczyk subtelnie, ale też krótko skomentowała słowem „Ślicznie”. Do chóru zachwytów dołączyła się także sama Joanna Krupa, reagując emoji z serduszkami.

Zobacz również: