HOLANDIA: Zachęcają w podręczniku białe 12-latki do seksu z migrantami

41

W holenderskich szkołach podstawowych rozprowadzany jest podręcznik seksualny dla młodzieży. Znajdują się w nim rysunki pokazujący seks oralny, analny oraz wiele pozycji seksualnych. Wszystkie w wykonaniu białych dziewcząt i śniadych chłopców.

Według wielu rodziców podręcznik nie jest odpowiedni dla ich dzieci i wzywają do jego wycofania. Niektórzy rodzice pytają też, dlaczego ich białe córki są zachęcane do seksu z ciemnoskórymi mężczyznami?

Holenderskie prawo określa, ze współżyć seksualnie można od 16 roku życia. Dlaczego zatem zachęca się do aktywności seksualnej 10- 12 -letnie dzieci?  Bowiem przekaz książki  jest jasny – seks to dobra zabawa. Ale czy na pewno dla dzieci?

ex

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie tłumaczenia tekstu bez pisemnej zgody wydawcy zabronione

41 KOMENTARZE

 1. rasistowski i głupi opis normalnego obrazka z podrecznika uczacego o sexie. Widać na nim meżczyznę i kobietę. Rasistyczne świnie widzana nim coś więcej.

  A fakty o edukacji seksualnej w Holandii sa takie: efektem takiej edukacji jest najmniejsza liczba nastolatek zachodzących w ciążę na Zachodzie i najmniej przypadków młodych ludzi zarażonych chorobami wenerycznymi. Holandia ma także jeden z najniższych odsetków aborcji w Europie.

 2. Normalna rzecz w dzisiejszym świecie. Niestety. Ile znajdziecie dzisiaj filmów czy seriali gdzie nie ma par o dwóch różnych kolorach skóry? Niewiele. Obstawiam, że 80/90% produkcji promuje takie coś. Dodatkowo w 90% kobieta biała, mężczyzna śniady lub czarny. Oczywiście można by to uznać za przypadek lub zamierzenie wynikające z fabuły lub scenariusza gdyby nie masowość zjawiska. Przekaz jest prosty. Mamy się wymiksować i doprowadzić do zaniku jednej z ras. Jak widać białe kobiety są słabym ogniwem, które postanowiono wykorzystać.
  Oglądając film lub serial zwróćcie na to uwagę. Powszechność i ewidentny zamiar was zaskoczy.

 3. Jestem rasistą i dobrze mi w Polsce 🙂 Podobają Ci się Holenderskie podręczniki oraz tamtejsza edukacja seksualna? Co stoi na przeszkodzie zmiany miejsca zamieszkania? będę bardzo zadowolony.

   • Nie pytam się co jest złego w byciu nazistą lecz rasistą(nie mówię o skrajnym przypadku).

    Jeżeli Murzyn mówi że jest dumny z tego że jest czarny – nikt go nie atakuje.
    Azjata powie że jest dumny z bycia Azjatą – jest okej.
    Biały powie że jest dumny z bycia białym – Nazista, faszysta, rasista etc.

    Zbyt często używamy „rasisty” przez co zostało wypaczone to określenie. Nie zapominajmy że taki naród jak naziści nie istniał. To byli Niemcy.

    Obecnie to właśnie w stronę białego heteroseksualnego mężczyzny są skierowane ataki. I to przez tych tak zwanych liberałów oraz lewe skrzydło polityki jak i wszystkich ruchów lewicowych(oraz ich młodzieżówek). Świat staje się coraz bardziej szalonym miejscem. I to jest największym bólem dla Mnie. Że z logiki robi się kurwę.

 4. Przecież ten artykuł powstał bez oparcia o żadne dane, nie ma podanych źródeł. Równie dobrze żadnego podręcznika może tak naprawdę nie być. Jak możecie być tak naiwni, by uwierzyć, że 12-latki dostają kamasutrę zachęcają do seksu z imigrantami?!

 5. Pół roku temu ten obrazek miał promować to samo w Niemczech, jak się go pogogluje to można znaleźć na belgijskiej stronie informację, że takie obrazki (nie tylko z „imigrantami” btw) są na jakiejś belgijskiej stronie edukacyjnej dla nastolatków i wokół tego jest burza, a teraz nagle Niezależne Portale twierdzą, że ów obrazek jest z holenderskiej książki dla dzieci w podstawówce.
  Nie wiem co o tym myśleć. Na pewno zadaję sobie pytanie, czy „redaktorzy” tej strony są naprawdę tak głupi, że nie weryfikują tego co wrzucają (wątpię), świadomie wprowadzają ludzi w błąd mając za cel zniechęcenie ich do „marksizmu kulturowego” (możliwe), czy po prostu trollują (najbardziej możliwe).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ