Kolejne brudy wyciąga Justyna Żyła

Piotr i Justyna Żyła znów nie znikają z nagłówków gazet. Wszystko za sprawą ostatnich doniesień, według których zarówno Justyna, jak i Piotr Żyła układają sobie życie na nowo. Wygląda jednak na to, że ze szczęściem byłego męża nie może sobie poradzić Justyna. Kolejny raz, w dosadnych słowach zaatakowała skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła ostro o Piotrze

Wydaje się, że po najnowszych rewelacjach Justyny Żyły, skoczek narciarski może rozgrzać się ze złości niemalże do czerwoności. Wszystko zaczęło się bardzo niewinne, od tego, jak Piotr Żyła w mediach społecznościowych pochwalił się nową partnerką życiową.

Plotkarskie portale już prześcigają się w dociekaniu kim jest nowa towarzyszka Piotra Żyły. Padła sugestia, że to jedna ze wschodzących gwiazd stacji TVN. Tematem zainteresowała się nawet Justyna Żyła. Kolejny raz w ostrych słowach zaatakowała za pośrednictwem Instagrama swojego byłego męża.

Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem – napisała Justyna Żyła.

Justyna znów wyciąga brudy

Jak widać, Justyna kolejny raz postanowiła wyciągnąć „brudy” na światło dziennie. Za takie zachowanie była wielokrotnie krytykowane, ale nic sobie z tego nie robi. Internauci nie mają wątpliwości, że to wszystko przez jej parcie na popularność. Czy rzeczywiście udział w Tańcu z Gwiazdami i goszczenie na nagłówkach artykułów aż tak zaszumiało jej w głowie, że co jakiś czas musi dolać oliwy do ognia? Niewątpliwie publiczne oskarżanie męża o zdrady nie jest dobrym rozwiązaniem dla żadnego z nich, a tym bardziej dla dzieci.

„Mam chwilami wrazenie, ze nie jestes w stanie pogodzic sie z rozstaniem, a dawno temu powinnaś. Chcesz zabrac ojca dzieciom, przez wasz konflikt. Mega niedojrzale”, „Jpdl? Serio ty dalej o tym ?”, „a nie lepiej zakończyć ten temat, a przynajmniej nie roztrząsać go w internecie? jakby niezauważyć dzieci kiedyś będą to czytały i to dość niedojrzałe nastawiać ich przeciwko ojcu, lepiej dać im wolną rękę” – czytamy w komentarzach, pod wpisem, który zamieściła Justyna Żyła.

Zobacz również: