fot Artur Zawadzki/REPORTER źródło: Ofeminin

Martyna Wojciechowska to kobieta sukcesu – nic dodać, nic ująć. Podróżniczka znów zrobiła furorę wśród kobiet i nie tylko. Czym może się pochwalić tym razem?

Martyna Wojciechowska dziennikarka podróżniczka, od lat prowadząca program „Kobieta na krańcu świata”. Od 2014 prowadzi swoją Fundację UNAWEZA, której zadaniem jest pomoc kobietom na całym świecie. Niedawno pisaliśmy, iż Wojciechowska sukcesywnie promuje szczytne cel fundacji, tworząc niesamowite murale. Niedawno kolejny z nich powstał w centrum Warszawy.

Oprócz tego Wojciechowska stworzyła mnóstwo publikacji na temat swoich podróży i ludzi, a przede wszystkim kobiet, które tam poznała. Mało tego, dziennikarka prowadzi swój własny sklep internetowy, z którego dochody trafiają na szczytne cele. I o tym właśnie mowa. Jednak z produktów dostępnych w sklepie, a konkretnie koszulka z napisem „I AM ENOUGH” wzbudziła ogromne zainteresowanie.

Martyna Wojciechowska robi furorę!

Podróżniczka wciąż nie osiada na laurach. Wydawałoby się, że w jej przypadku sukces goni sukces. Koszulka, o której wspomnieliśmy nie jest tylko zwyczajnym t-shirtem. Nadruk na niej oznacza tyle co „Jestem wystarczająca”. I ma przede wszystkim nakłonić kobiety do akceptacji samych siebie. Jest to jednym z najważniejszych celów Martyny – pomoc kobietom w różnych aspektach ich życia.

„Cieszę się jak dziecko!Jesteście NIEMOŻLIWI!
Padają nasze serwery w sklepie, który pomaga MARTYNA WORLD, bo koszulki z hasłem I AM ENOUGH bardzo się Wam spodobały, delikatnie mówiąc(…)” – pisała pod zdjęciem Wojciechowska.

Co więcej nie tylko koszulki wzbudziły ogromne poruszenie u wielbicielek Martyny. Jak sama mówi Internet dosłownie zalała fala wpisów i zdjęć z hasłem „I AM ENOUGH”. Można z czystym sumieniem powiedzieć, że akcja przybrała wymiar ogólnopolskiego, a może i więcej.

Zobacz również: