tragiczny wypadek
fot. ilustracyjna

Lubelszczyzna: na drodze krajowej nr 19 doszło do wypadku samochodowego. Policja wciąż ustala okoliczności zdarzenia. Do tej pory wiemy, że w samochodzie marki Seat, który uczestniczył w wypadku jechała rodzina. Dziecko zginęło na miejscu.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Słodków Długi w województwie lubelskim około godziny 8.30. Wstępne ustalenia śledczych mówią o trójce podróżujących, którzy pochodzili z Ukrainy. Pojazdem kierowała kobieta. Osobówka najprawdopodobniej zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarówką.

Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W pierwszej kolejności udzielono pomocy 9-letniemu dziecku, który podróżował z dwójką dorosłych. Pomimo reanimacji chłopca jednak nie dało się uratować.

Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli jednak większych obrażeń. W pojeździe oprócz chłopca znajdowała się 63-letnia kobieta oraz 56-letni mężczyzna. Jak wynika z doniesień oboje byli trzeźwi.

Przez pewnie czas droga nr 19 była zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu przeprowadzono oględziny, w których wzięła udział również Prokuratura Rejonowa w Kraśniku. Obecni byli też biegli. Przyczyny wypadku ma wyjaśnić wszczęte już postępowanie.

źródło: Radio Zet

ZOBACZ TEŻ:
  1. Ponad stu Polaków uwięzionych za granicą. „Przewożą nas tylko z domu do pracy i z powrotem”
  2. Wrocław: tragedia w centrum miasta. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł
  3. Katastrofa lotnicza pod Zieloną Górą. Nie żyje jeden z najbogatszych Polaków (WIDEO)

Zobacz również: