fot. ilustracyjna: dreamlandsdesign.com

Wrocław: śmiertelny wypadek w centrum miasta. Przy wieżowcu przy ulicy Dziurskiej trwały prace. Jeden z pracowników zmarł po tym jak poraził go prąd. Pomimo szybkiej reakcji służb mężczyzny nie udało się uratować.

Do dramatycznego zdarzenia doszło około godziny 14.00. Wspomniany fachowiec został wezwany do instalacji elektrycznej wieżowca zlokalizowanego pod adresem Dziurska 8 w centrum Wrocławia. Podczas pracy przy skrzynce budynku mężczyznę poraził prąd. Ten stracił przytomność.

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratownicze. Podjęto też próbę reanimacji fachowca, to jednak okazało się bezskuteczne. Mężczyzna zginął na miejscu. O zmarłym  wiemy jednak niewiele. Z pewnością był to mężczyzna w średnim wieku.

Wrocław: policja na miejscu

O zajściu informują dziennikarze Gazety Wrocławskiej. Jak wynika z pierwszych doniesień miejsce zdarzenie już zabezpiecza policja. Prace związane były z podłączaniem zasilania do hydroforu bloku mieszkalnego – czytamy w komunikacie GW.

Okoliczności zdarzenia wciąż ustala policja. Służby mają sprawdzić czy do wypadku doszło w wyniku błędu pracownika, czy też wadliwej instalacji elektrycznej w budynku.

źródło: o2.pl/Gazeta Wrocławska

ZOBACZ TEŻ:
  1. Tragiczny wypadek. Nie żyje 5-letnia dziewczynka. Trwa ustalanie przyczyn
  2. Pościg i strzały w polskim mieście. Ucierpiało dwóch policjantów. Sceny jak z filmu
  3. Dramatyczne chwile w żłobku. Mężczyzna zaatakował dzieci i opiekunki maczetą

Zobacz również: