wybuch gazu

Niestety, ale łzy same spływają po policzkach czytając takie doniesienia. Zwłaszcza, że tragedia dotyka tych najmłodszych. Tych, dla których życie i świat stały otworem. Radio RMF FM przekazało wieści o tragicznej śmierci 5-letniej dziewczynki. 

5-letnia dziewczynka nie żyje. Służby ustalają szczegóły tragedii

„Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku w Wybudowaniach Dąbrowskich w gminie Karsin w woj. pomorskim. Ładowarka przejechała pięcioletnią dziewczynkę. Dziecka nie udało się uratować.” – czytamy na internetowej stronie radia RMF FM.

Póki co, media nie podają zbyt wielu informacji na ten temat. Wiadomo, że dramat rozegrał się wczoraj około godziny 20. Informacja pojawiła się w Internecie dziś rano. Wiadomo też tyle, że pomoc pojawiła się na miejscu wypadku tuż po otrzymaniu zgłoszenia. Jako pierwsi przyjechali strażacy i ratownicy pogotowia, którzy przez ponad godzinę próbowali przywrócić czynności życiowe dziewczynki. Niestety, nie udało się.

„Trwa resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Na miejscu są dwa zastępy strażackie.” – mówił tuż po podjęciu zgłoszenia o wypadku rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa.

Przyczyny tragicznego wypadku, w którym zginęła 5-letnia dziewczynka bada teraz policja pod nadzorem prokuratora. Na ten moment jest za wcześnie, by mówić o jakichkolwiek ustaleniach w tej sprawie.

źródło: RMF FM

  1. Od dzisiaj kolejna część osób z pierwszeństwem przy szczepieniach. Zmiany weszły w życie
  2. Katastrofa lotnicza pod Zieloną Górą. Nie żyje jeden z najbogatszych Polaków (WIDEO)
  3. Pościg i strzały w polskim mieście. Ucierpiało dwóch policjantów. Sceny jak z filmu

Zobacz również: