źródło fot.: YouTube/sellebryci.pl

Podczas ostatniego spotkania prezydenta Andrzeja Dudy ze strażakami w Małopolsce zabrakło Pierwszej Damy. Prezydent usprawiedliwił małżonkę złym stanem zdrowia. Jak podaje informator Super Expressu Agata Duda wraca już do formy, jednak o co dokładnie chodziło?

Po raz pierwszy Agaty Dudy zabrakło u boku męża podczas ostatniego spotkania w Małopolsce. Wówczas Andrzej Duda przeprosił w imieniu małżonki i przekazał też od niej pozdrowienia. Zdradził on wówczas jedynie fakt, iż ma ona kontuzję.

Niestety nie dała rady być dzisiaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia i która niestety, póki co, bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami. – mówił Andrzej Duda.

Agata Duda kontuzjowana?

Dp konkretniejszych informacji dotarli dziennikarze Super Expressu. Okazuje się, że Agata Duda skręciła sobie kostkę. O tym miał poinformować SE informator z Pałacu Prezydenckiego. Pierwsza dama stłukła sobie kostkę i nie mogła zbytnio chodzić, ale nie przeszkodziło to jej w zdalnym spotkaniu z rodzicami niepełnosprawnych dzieci 6 maja – czytamy w doniesieniach.

Tak jak już podczas spotkania oświadczył prezydent Duda, Pierwsza Dama ma duży problem podczas dłuższego stania. Jak twierdzi SE w rozmowie z ortopedą Adamem Rogusie ze Szpitala Specjalistycznego w Radomiu rekonwalescencja Agaty Duda może potrwać nawet od 2 do 3 tygodni.

Źródło: onet.pl/Super Express

ZOBACZ TEŻ:
  1. Szczepienia dzieci przeciwko koronawirusowi. Stany Zjednoczone już podjęły decyzję
  2. Jarosław Kaczyński triumfuje. Świetne sondaże dla PiS. Dwa ugrupowania ostro w dół
  3. Przełom w sprawie obostrzeń? Rzecznik Ministerstwa Zdrowia mówi o restauracjach i siłowniach

Zobacz również: