Biedronka

Choć na pierwszy rzut oka może wyglądać to jak dowcip czy próba naciągnięcia, których w ostatnim czasie nie brakuje, to wszystko jest prawdą. Portugalska sieć handlowa Biedronka przygotowała aż 7,5 miliona złotych w bonach dla swoich klientów. Wiadomo, na jakich zasadach będą przyznawane bony i jaka będzie wartość pojedynczego talonu na zakupy.

Biedronka rusza z wielką akcją. Bony trafią do klientów

Całą sprawę opisała oficjalna strona Biedronki oraz portal o2.pl, który wnikliwie przyjrzał się podstawie i zasadom przyznawania bonów na zakupy w portugalskim dyskoncie. Okazuje się, że Biedronka przygotowała pulę aż 7,5 miliona złotych, a pojedynczy bon będzie miał wartość 15 złotych.

Jak go zdobyć? Zasady promocji są wyjątkowo proste. Otóż zacznijmy od początku. Biedronka nie zaprezentowała tej akcji z własnej woli, lecz wskutek decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). „Akcja prowadzona na stronie szkolenie.biedronka.pl to pokłosie naruszeń ze strony giganta. Wiosną tego roku prezes UOKiK Tomasz Chróstny zobowiązał Jeronimo Martins Polska do zorganizowania takiego przedsięwzięcia – jest to forma rekompensaty za opóźnienia w publikacji regulaminów promocji i rozpatrywaniu reklamacji od konsumentów.” – czytamy w wyjaśnieniu akcji, opublikowanym na łamach portalu o2.pl.

Biedronka przygotowała więc dla swoich klientów quiz, gdzie można poznać zasady zakupów w sklepach stacjonarnych. W trakcie quizu można wprowadzić swój numer telefonu komórkowego. To właśnie na niego otrzymamy w ciągu 7 dni bon na zakupy o wartości 15 złotych. Warto wziąć jednak pod uwagę, że liczba bonów jest ograniczona łączną kwotą przeznaczoną na akcję, która wynosi 7,5 miliona złotych. Jak mówi stare porzekadło, kto pierwszy, ten lepszy. Żeby extra pieniądze nie przemknęły Ci obok nosa, szczegóły możesz sprawdzić na stronie szkolenie.biedronka.pl.

Nasz materiał ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły akcji, zasady przyznawania i wykorzystania bonów zawsze sprawdzaj na oficjalnej stronie Biedronki lub na wspomnianej podstronie szkolenie.biedronka.pl.

źródło: o2.pl

Zobacz również: