Dagmara Kaźmierska planuje pogrzeb w dresie?

Gwiazda programu „Królowe Życia” doskonale wie, jak wzbudzać zainteresowanie wokół własnej osoby. Dagmara Kaźmierska kolejny raz rozpętała ogień zainteresowania w Internecie. Wszystko wydarzyło się na Instagramie, gdzie Kaźmierska wyjawiła… w czym ją pochowają. Błyskawicznie wystrzeliły salwy śmiechu.

Zobacz, jak swój pogrzeb widzi Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalna osoba reality show TTV „Królowe Życia”. Nie ma praktycznie dnia, by portale internetowe nie rozpisywały się na temat Dagmary. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko milion osób, a liczba ta stale rośnie.

Sama Dagmara Kaźmierska też doskonale wie, jak zainteresować swoją osobą. Często wykorzystuje do tego kontrowersyjne metody, ale właśnie ta otwartość, najbardziej podoba się jej fanom, którzy wręcz szaleją za Dagmarą.

Tym razem Kaźmierska zamieściła na Instagramie post sponsorowany, w którym reklamuje jedną z odzieżowych marek, a także kod promocyjny, gwarantujący 15% zniżek. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie podpis pod zdjęciem. Trzeba przyznać, że Dagmara Kaźmierska wykazała się niebywałą inteligencją.

„Mnie to nawet pochowają w dresie” – przyznała Kaźmierska. Oczywiście należy to traktować w formie żartu i pewnie zamiar był taki, aby post zebrał jak najwięcej wyświetleń i reakcji. Chociaż pojawili się i tacy fani, którzy twierdzą, że dla Dagmary Kaźmierskiej nie byłoby chyba problemem… spocząć w trumnie w dresie. W końcu kto potrafi szokować równie dobrze, jak ona? No właśnie, chyba nikt.

Zobacz także pozostałe materiały z Newsbook-a

Zobacz również: