Robert Lewandowski
foto: Twitter

Dosłownie na dniach Robert Lewandowski udzielał wywiadu dla amerykańskiej telewizji CBS Sport, gdy niespodziewanie pojawił się mały przerywnik. Przerywnik w postaci córeczki piłkarza. Mała Klara Lewandowska rozczuliła wszystkich w studiu.

Mała Klara to starsze córka Lewandowskich, która od lat jest w centrum zainteresowania mediów. A to za sprawą tego, że zarówno jej wizerunek, jak i młodszej Laury rodzice mocno chronią. Wszystkie zdjęcie jakie Lewandowscy udostępniają mediom z dziewczynkami są ustawione tak, aby nie były widoczne ich twarze.

Klara Lewandowska z tatą na wywiadzie

W dobie spotkań online internet aż kipi od nagrań z wpadkami podczas tzw. homeoffice. Tym razem jednak „wpadka” była bardzo nieszkodliwa, a do tego zabawna. Dziewczynka weszła do pokoju, w który siedział jej tata i zapytała: „już?”.

Tak naprawdę to osoby w studia pierwsze zobaczyły małą Klarę, co wywołało u wszystkich duży uśmiech. Nieco zmieszany Robert jednak zachował profesjonalizm, ale również się nieco uśmiał. Nagranie z niespodziewanym gościem u naszego napastnika okrążyło wszystkie polskie media. Fragment pojawił się także na Twitterze stacji CBS.

https://twitter.com/UCLonCBSSports/status/1379873026360156160?s=20

Zobacz również: