Monika Zamachowska

Monika Zamachowska już niebawem przestanie być singielką? Najnowsze wieści dotyczące życia prywatnego prezenterki telewizyjnej zelektryzowały opinię publiczną. Okazuje się, że wokół dziennikarki od dłuższego czasu kręci się pewien mężczyzna.

Monika Zamachowska została singielką

Niewątpliwie informacja o rozstaniu małżeństwa Zamachowskich zaskoczyła niejednego z nas. W końcu Monika Zamachowska nie raz publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, które ukazywały jak szczęśliwa jest znana para. Mogliśmy podziwiać fotografie ze wspólnej kolacji u przyjaciół, czy też romantycznego wyjazdu za miasto.

Tymczasem, niespodziewanie Monika Zamachowska została sama. Zdaniem mediów, to Zbigniew Zamachowski podjął decyzję o zakończeniu ich małżeństwa. Podobno aktor zakochał się w koleżance z branży, aktorce Gabrieli Muskale.

Co ciekawe, Monika i Zbigniew Zamachowscy rozeszli się w cywilizowanych okolicznościach. Chociaż nie przeszkadza to dziennikarce raz po raz wbijać szpilę byłemu mężowi. Do tego celu prezenterka wykorzystuje media społecznościowe. To właśnie tam umieszcza wpisy, które choć nie wprost, to „uderzają” w dawnego ukochanego.

Dziennikarka ma tajemniczego adoratora

Wiele wskazuje jednak na to, że Zamachowska nie będzie zbyt długo cierpieć po rozstaniu z mężem. Znany portal plotkarski, powołując się na słowa osoby z otoczenia dziennikarki, sugeruje, iż obok Moniki już kręci się nowy mężczyzna. „Monika bardzo przeżywa rozstanie ze Zbyszkiem, jednak w ostatnich dniach uwierzyła w siebie.Z pomocą bliskich jej osób zrozumiała, że jest atrakcyjną, inteligentną babką i kolejna relacja jest tylko kwestią czasu. Na trzecim planie, w kręgu znajomych Moniki, od jakiegoś czasu jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą, wcześniej był zupełnie niedostrzegalny. Monika w ostatnim czasie dużo rozmyśla o swoim życiu oraz wcześniejszych partnerach, nie ma do siebie o nic żalu, bo każdego z mężczyzn których miała, darzyła szczerym i bezinteresownym uczuciem. Niczego nie żałuje, bo wie, że każda jej decyzja była przemyślana.” – twierdzi informator portalu.

Warto podkreślić, iż źródło tabloidu zwróciło także uwagę na odczucia, które w tej chwili targają Moniką Zamachowską. „Swoją odwagę pokazała wiele lat temu, kiedy mimo przeciwności losu oraz ogromnej krytyki zewsząd, zdecydowała się na związek ze Zbyszkiem. Nikt nie wiedział, jak było tak naprawdę, a media i ludzie z góry niesprawiedliwie ją oceniły. Doświadczenia te tylko ją wzmocniły i kiedy tylko przypomina sobie o tych wydarzeniach, z dużo większym optymizmem i dystansem podchodzi do swojego nieudanego związku. Jedyne, czego na ten moment Monika by sobie nie życzyła, to konfrontacja z Gabrysią. W jej sercu mimo wszystko jest żal o to, że z jakichś względów w oczach Zbyszka to Gabrysia okazała się „tą lepszą.” – wyjaśnia informator.

Źródło: Instagram, Pudelek

  1. Zwolnienie z TVP to był dla niej prawdziwy szok. Postanowiła ujawnić całą prawdę
  2. Nie żyje Książę Filip. Niedawno wyszedł ze szpitala
  3. Media donoszą o otwieraniu się przedszkoli. Wbrew rozporządzeniu? Niekoniecznie

Zobacz również: